http://lavivatravel.cz/

České dráhy, a. s. | Úvodní stránka

Ceníky jízdného ČD platné od 11. 12. 2016 Pro zobrazení zadejte, pro jaký rozsah kilometrických vzdáleností (od 1 do 600) požadujete tabulku, a zaškrtněte, které druhy jízdného požadujete. (Připomínám, že je možno nastavit i dolní hranici rozsahu, i když tam je předvolená jednička)

České dráhy, a. s. | Ceny většiny jízdenek ČD se od

Přes. Přes. + Přes Prohodit Odkud/Kam Odjezd Příjezd. Vyberte

Vyhledávač spojení | České dráhy, a.s.

Tiskové zprávy Ceny většiny jízdenek ČD se od prosince nezmění. 4.11.2015 - 12:55. České dráhy ponechají v novém jízdním řádu ceny většiny jízdních dokladů na úrovni letošního roku. Úpravy několika málo vybraných nabídek budou minimální a drtivé většiny zákazníků se vůbec nedotknou.

TARIF ČESKÝCH DRAH PRO VNITROSTÁTNÍ PŘEPRAVU …

České dráhy, státní organizace ČD TR 10 TARIF ČESKÝCH DRAH PRO VNITROSTÁTNÍ PŘEPRAVU CESTUJÍCÍCH A ZAVAZADEL Schváleno rozhodnutím ředitele odboru osobní dopravy a přepravy DOP dne 5. června 2000 CENÍK 4: Ceník zvláštního jízdného. CENÍK 5:

České dráhy, a. s. | Vyhledávání

Vyhledané spojení již není k dispozici. Proveďte prosím nové hledání. Zpět. Mapa stránek Kontakty Hledání na webu. Copyright 2012 - České dráhy, a.s.

Vyhledávač spojení | České dráhy, a.s.

Své stížnosti, dotazy a pochvaly na České dráhy můžete podat přes tento formulář. Můžete se rovněž podívat na ceník jízdného . Rovněž si můžete spočítat jízdné pro konkrétní cestu pro zadanou vzdálenost a počet cestujících.

Flexi jízdenka základní | České dráhy

ceník jízdného české dráhy
Nová generace jízdenek Flexi jízdenka. S tou vám vlak neujede. Stačí zvolit datum a do půlnoci můžete odjet kterýmkoliv vlakem. U jízdenek z e-shopu si zvolíte čas odjezdu.

Ceníky jízdného Českých drah od 11. 12. 2016

České dráhy současně počítají se zavedením dalších speciálních nabídek. Pendolino pojede u do Rakouska a na Slovensko Kromě spojů SC Pendolino na trase Praha – Pardubice - Olomouc – Ostrava a zpět zavedou České dráhy od roku 2006 rychlovlaky pendolino také na některé spoje do Rakouska a na Slovensko.

České dráhy změní kvůli novým státním slevám tarif, lidé

ceník jízdného české dráhy
České dráhy zatím nechtějí změny komentovat. „ Zatím je vše v přípravě,“ řekl mluvčí Českých drah Radek Joklík. Některé slevy nebudou mít už vůbec smysl: nově budou mít senioři nad 65 let věku od státu ve vlacích a autobusech slevu 75 %, aniž by si cokoliv předpláceli.

České dráhy a Pendolino: ceny, parametry, jízdní řád

České dráhy se ve smlouvě zavázaly k postupné obnově vozidlového parku. Do nákupu nových vlaků a modernizace stávajících vozidel investují přes 1,8 mld. korun. ČD zahajují předprodej jízdenek na cestování o Vánocích 1.11.2019 / České dráhy dnes ve svém e-shopu zahájily předprodej jízdenek na nový jízdní řád

Spojení a jízdenka | České dráhy

ceník jízdného české dráhy
České dráhy mění ceník. Dojde ke zlevňování i zdražování Sdílet Podle nových pravidel takto zaplatíte 209 Kč v rámci obyčejného jízdného. České dráhy nově zavádí nabídku denního síťového dokladu pro přepravu jízdního kola. Tuto jízdenku zakoupíte za 99 Kč.

Základní jízdné NRT | Mobilní web ČD

ceník jízdného české dráhy
Největší český dopravce s více než 175letou tradicí. Dokumenty 1 až 20 z 158: 1. Jízdní ř ád a ceník jízdného b ě hem Dne železnice v Page 1. Jízdní řád a ceník jízdného během Dne železnice Ceník jízdného během Dne železnice v Královéhradeckém kraji (7. září 2013)

Ceník jízdného české dráhy

break the rules ulozto

ministerstvo financí obchodní rejstřík

jursky svet ulozto

ordinace v růžové zahradě 2 a ulice

kalorické tabulky sušené švestky

katastr nemovitostí ždánice

tvoje tvář má známý hlas stránky

česká televize rolling stones

restaurace slunečnice s moravská ostrava a přívoz

počasí sharm el sheikh


Connect with us