http://lavivatravel.cz/

Infiltrace — Česká televize

Ministerstvo zdravotnictví připravuje zákon o léčitelství. Česko totiž zatím nemá žádná zvláštní pravidla pro alternativní medicínu, přičemž obor z pohledu zákona funguje jako poradenství. Léčitelé však mohou svými nevědeckými zásahy vážně poškodit zdraví lidí. Ukázal to třeba dokument ČT Infiltrace: Obchod se zdravím.

Dokument Obchod se zdravím odkryl praktiky centra

ceska televize infiltrace obchod se zdravim
Ministerstvo zdravotnictví připravuje zákon o léčitelství. Česko totiž zatím nemá žádná zvláštní pravidla pro alternativní medicínu, přičemž obor z pohledu zákona funguje jako poradenství. Léčitelé však mohou svými nevědeckými zásahy vážně poškodit zdraví lidí. Ukázal to třeba dokument ČT Infiltrace: Obchod se

Infiltrace: Obchod se zdravím — Česká televize

Obchod se zdravím – nová fakta Premiéra: 25. 6. 2018 na ČT1. Šarlatáni, nebo terapeuti nabízející alternativní léčbu? Nová fakta o pražském konzultačním a terapeutickém institutu Aktip v aktuálním dokumentu Šárky Maixnerové.

INFILTRACE: Česká televize se zaměřila na léčitele

13 hours ago · Infiltrace: Obchod se svědomím - nová fakta, Příběh těžce postiženého chlapce z pardubické nemocnice pokračuje. Malému Adámkovi změnili život diváci Infiltrace. Aktérům nočního dramatu ho změnila policie.

Infiltrace: Obchod se zdravím — iVysílání — Česká televize

Česká televize natočila po patnácti letech pokračování úspěšného cyklu Infiltrace. Po odvysílání dílu Já, ošetřovatelka z roku 2004, kdy došlo k nápravě poměrů v mnoha ústavech sociální péče, se tentokrát autoři zaměřili na psychosomatickou léčbu po česku.

Z operace mandlí do kómatu. Dokument Obchod se svědomím

Jak se zbavit rakoviny? Stolicí nebo pomocí nového milence. I takové rady dává soukromá pražská psychosomatická klinika Aktip. Její praktiky obnažil v pondělí dokument České televize InfiltraceObchod se zdravím. Jak metody Aktipu vysvětluje jeho majitelka, psychiatrička Jarmila Klímová, ozřejmila reportáž Jana Nováka a Martina Mikuleho pro pořad 168 hodin.

Chystá se regulace léčitelů. Dokument ČT Obchod se zdravím

ceska televize infiltrace obchod se zdravim
Česká televize včera odvysílala pořad Infiltrace: Obchod se zdravím. Tvůrci pořadu se zaměřili především na zařízení pod názvem AKTIP a na jeho vedoucí MUDr. Jarmila Klímovou, která vystupuje jako „psychiatryně“ a údajně se zabývá psychosomatikou. Mnohdy je představována jako odbornice na psychosomatiku. „Po odvysílání dílu Já, ošetřovatelka z roku 2004

Nabádání k rozvodu nebo odmítnutí transplantace. Pacientky

ceska televize infiltrace obchod se zdravim
Bohužel, oběti těchto příběhů své zbytky životů žít musejí. Chybí tu kdokoliv, mimo specializovaných advokátů a několika pacientských organizací, kdo by se jich zastal. „Nejhorším momentem bylo jednoznačně první setkání s rodinou poškozeného dítěte z Infiltrace: Obchod se svědomím.

Infiltrace: Obchod se zdravím – nová fakta — ČT24 — Česká

Často přijdou o tisíce korun za podivné diagnózy i preparáty, které si z alternativních center odnášejí, a jejich zdravotní stav se přesto nezlepší. Na podivné léčebné metody pražského terapeutického centra AKTIP upozorňuje nový dokument České televize s názvem Obchod se zdravím.

Infiltrace

Česká televize natočila po patnácti letech pokračování úspěšného cyklu Infiltrace. Po odvysílání dílu Já, ošetřovatelka z roku 2004, kdy došlo k nápravě poměrů v mnoha ústavech sociální péče, se tentokrát autoři zaměřili na psychosomatickou léčbu po česku.

Obchod se zdravím: na rakovinu milence i vyléčení

ceska televize infiltrace obchod se zdravim
Vyléčení rakoviny pomocí milence nebo změna DNA. I takové rady dostávají pacienti pražského terapeutického zařízení Aktip. Na podivné postupy lékařů upozorňuje dokument České televize s názvem Obchod se zdravím. Pacienti, často vážně nemocní lidé, personálu za své návštěvy a nákupy léčiv platí.

Infiltrace: Obchod se zdravím – nová fakta — ČT24 — Česká

V obou případech se ale obchoduje s lidskou naivitou či bezmocí. V mnoha případech s prostou lidskou existencí a zdravím. Obchodování s cizí lidskou důstojností, zdravím a majetkem lze odkrýt nejlépe skutečným průnikem do reálného prostředí , které generuje tyto negativní jevy. Infiltrátor se

Léčba rakoviny milencem? Dokument ČT odhaluje podvodné

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí..

Dokument Obchod se zdravím odkryl praktiky centra

Infiltrace: Obchod se zdravím je dokument České televize, který navazuje na úspěšnou sérii dokumentů, kterou veřejnoprávní televize vysílala v letech 2003 až 2005. Nejnovější díl popsal šokující praktiky na pražské centrum Aktip.

Ceska televize infiltrace obchod se zdravim

ohlášení provozovny datová schránka

iluze obrázky

úřad práce jesenice

tvoje tvar ma znamy hlas 10.6.

vikings s04e15 ulozto

dnešní televizní program prima

převody jednotek libra kg

pojištění na blbost česká pojištovna

ceske drahy regiony

leták penny od příštího týdne


Connect with us