http://lavivatravel.cz/

Labyrint (seriál) – Wikipedie

ceska televize labirint
Labyrint je český kriminální televizní seriál.Kombinuje žánry thrilleru a detektivky. Režíroval ho Jiří Strach.První řada seriálu byla vysílána od 31. srpna do 12. října 2015, druhá řada od 13. března do 24. dubna 2017 a třetí (pravděpodobně poslední) řada od 3. září do 15. října 2018. Seriál byl nominován na Českého lva v kategorii Nejlepší dramatický

Labyrint III — iVysílání — Česká televize

ŽIVĚ: Kopřivnice - Nové Veselí. Program devátého kola házenkářské extraligy uzavírá souboj sousedů ze středu tabulky. Šestá Kopřivnice hostí Nové Veselí, které má za sebou úspěšnou šňůru čtyř výher a v případě dalšího uspěchu by se posunulo na průběžnou třetí příčku.

1.díl Labyrint 2 13.3.2017 - Archiv ČT

Archiv České televize je nejrozsáhlejším televizním archivem v České republice. Obsahuje mnohem rozsáhlejší databázi pořadů než konkurenční archívy TV Prima a Nova. V archivu naleznete původní pořady programů ČT1, ČT2, ČT4 a ČT24 od 1.1.2000.

1.díl Labyrint 3 3.9.2018 - Archiv ČT

V opuštěném lomu nedaleko Brna objeví náhodní bruslaři tělo regionálního politika Karase. Toho někdo po dlouhém mučení dovlekl do lomu, kde ho napíchl na kůl, probodl mečem a …

3.díl Labyrint 2 27.3.2017 - Archiv ČT

Sledujte ČT on-line. Zpravodajství, publicistika, sport, počasí, pořady od A do Z. Programy ČT1, ČT2, ČT24, ČT sport a videoarchiv iVysílání. Česká

Labyrint — Česká televize

5.díl Labyrint 3. Premiéra 1.10.2018. Detektiv Marek (P. Řezníček), který se v minulosti díky svému tajnému působení u policie stýkal s podsvětím, využije svých bývalých kontaktů a začne i přes spolupracovníky mafiána Konráda pátrat po zlodějích omamné látky.

Labyrint II. — Česká televize

ceska televize labirint
První řadu Labyrintu, kterou Česká televize vysílala loni na podzim, sledoval více než milion diváků u obrazovek, dalších 300 tisíc pak na iVysílání ČT. „Zjistili jsme, že diváci pozitivně přijímají i jiný formát kriminálky, než jsou klasické epizodické detektivky.

Labyrint III - Archiv ČT - díly seriálu online

ceska televize labirint
Televizní program 723 tv stanic a nahrávání televizních pořadů zdarma - tv program. Nejaktuálnější tv programy včetně videoukázek, fotek a popisů tv pořadů. Zjistěte, kdy jsou filmy, seriály, zábava, sport, hudba a pohádky pro děti v televizi.

Česká televize

ceska televize labirint
Jednoduché řešení velkého problému. Nizozemci vyhánějí plastový odpad z vody bublinkami. Nizozemská firma představila způsob, jak vyčistit vody plné plastového odpadu – a řešení problému, se kterým se potýká celý svět, je překvapivě jednoduché.

Labyrint (TV Series 2015– ) - IMDb

Pokračování oblíbeného Labyrintu režiséra Jiřího Stracha se diváci České televize dočkají na podzim 2018. Více o seriálu Labyrint. 3.díl Labyrint 2. Premiéra 27.3.2017. Jakub Sucharda (M. Etzler) vraždou otce Karla Kříže (A. Švehlík) zkomplikoval už tak nepříjemnou …

Televizní program 723 tv stanic a nahrávání televizních

1.díl Labyrint 3. Premiéra 3.9.2018. Jiří Langmajer, Lenka Vlasáková, Miroslav Donutil a Petr Stach v hlavních rolích premiérové třetí řady kriminálního seriálu pátrají po pachateli záhadných vražd a únosů.

Labyrint — iVysílání — Česká televize

ceska televize labirint
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí..

ČT sport – Česká televize

ceska televize labirint
1.díl Labyrint 2. Premiéra 13.3.2017. Jiří Langmajer, Tatiana Vilhelmová a Honza Hájek v hlavních rolích premiérové druhé řady kriminálního seriálu pátrají po pachateli záhadných vražd a únosů.

Ceska televize labirint

bazos transit

dlouhá videa .cz

přání k narozeninám cimrman

dailymotion ordinace v růžové zahradě 2 861

matematika převody jednotek

ordinace v ruzove zahrade 2 54 dil

somálsko zprávy

gta san andreas štěstí

pocasi kouty nad desnou

bakalari přihlášení zs aleska


Connect with us