http://lavivatravel.cz/

Regiony — ČT24 — Česká televize

ceska televize madeira Putování po věčně zeleném portugalském ostrově za letním sáňkováním, bývalými lovci velryb a po stopách Kryštofa Kolumba (2001). Scénář a režie J. Sebechlebský

Česká televize

Internetové hřiště České televize pro malé i velké děti.

ČT sport – Česká televize

ceska televize madeira Při nehodě turistického autobusu na portugalském ostrově Madeira zahynulo ve středu večer 29 lidí. Podle portugalského prezidenta jde zejména o německé turisty. Řadu německých obětí už potvrdil i Berlín, identifikace mrtvých ale stále probíhá. Další tři desítky lidí byly zraněny, někteří vážně. Příčiny tragické nehody nejsou zatím jasné.

Stream | TelevizeSeznam.cz

Madeira leží uprostřed Atlantiku, 580 km západně od Maroka na severu Afriky a 980 km jihozápadně od Portugalska na západě Evropy. Byla známá již starým Římanům, pak zapomenuta a poté jakoby náhodou znovuobjevena a osídlena portugalskými námořníky.

Téma Madeira — ČT24 — Česká televize

Vědci působící na portugalském souostroví Madeira tvrdí, že v Atlantiku našli nový typ umělohmotného znečištění, takzvanou plastikovou krustu. A varují, že barevné skvrny na kamenech mohou mít dopad i na životní prostředí. Výzkumníci na pobřeží Madeiry objevili drobné

Madeira — Objektiv — Česká televize

Jednoduché řešení velkého problému. Nizozemci vyhánějí plastový odpad z vody bublinkami. Nizozemská firma představila způsob, jak vyčistit vody plné plastového odpadu – a řešení problému, se kterým se potýká celý svět, je překvapivě jednoduché.

Cestománie: Madeira — iVysílání — Česká televize

ceska televize madeira Hašek: Děsí mě, že spousta lidí zapomněla na to, jak zoufalý režim tehdy skončil. Nikdy se nepovažoval za hrdinu ani revolucionáře, ale v kritických dnech v listopadu 1989 byl hlavním protagonistou z řad fotbalistů, kteří vystoupili na podporu studentů a stávkujících.

Na Madeiře se objevilo nové plastové znečištění. Bledě

Televizní program 723 tv stanic a nahrávání televizních pořadů zdarma - tv program. Nejaktuálnější tv programy včetně videoukázek, fotek a popisů tv pořadů. Zjistěte, kdy jsou filmy, seriály, zábava, sport, hudba a pohádky pro děti v televizi.

Pořady — Pořady — Déčko — Česká televize

ceska televize madeira Cestománie: Madeira, Perla Atlantiku. Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

iVysílání — Česká televize

O malém ostrově v Atlantickém oceánu se poslední dobou začíná mluvit stále častěji. Vyhledávají ho hlavně příznivci aktivní dovolené, kteří nechtějí proležet týden na pláži, ale rádi se podívají k moři. Madeira vás uchvátí i rozmanitou přírodou, na výletech podél levád budete míjet vavříny a eukalypty, volně zde rostou i orchideje, hortenzie nebo fuchsie.

Ceska televize madeira

balabolka ulozto

prostřeno nechápe čas

adelle hello ulozto

přání k narozeninám on line

ceska sporitelna cestovni pojisteni uroven a

agar.io obrazky

lidl letak 21.5.2019

kokosy na sněhu ulozto

teorie velkého třesku 9x01 online cz

na palačinky


Connect with us