http://lavivatravel.cz/
Lůžkové a lehátkové vozy - Lůžkové vozy JLV, a.s.
JLV se bude starat od ledna 2020 o provoz celkem 21 lůžkových a devět lehátkových vozů a několik starších vozů východoněmecké provenience. „ Zájem o ubytovací služby v nočních spojích stále přetrvává, proto službu chceme i nadále poskytovat, “ řekl mluvčí Českých drah Petr Šťáhlavský.
Passenger compensation | České dráhy ceske drahy jlv
Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. See actions taken by the people who manage and post content.
Ubytovací vozy Českých drah bude další čtyři roky
Servis na palubách jídelních a bistro vozů (EC, Ex, IC). Celou nabídku si můžete prohlédnout po výběru konkrétního spoje zde.Nad její rámec ještě nabízíme cenové zvýhodněná menu, pravidelně obměňované sezónní speciality, minutkovou kuchyni a na vybraných spojích také čepované pivo nebo menu pro …
České dráhy, a. s. | JLV, a.s. ceske drahy jlv
Vlaky SuperCity (SC) vedené soupravami Pendolino zajišťují nejrychlejší pravidelné spojení na trase Ostrava – Olomouc – Pardubice – Praha, navíc jednou denně spojují Prahu se slovenskými Košicemi a dvakrát denně Ostravsko a Prahu se západem Čech.
Obliba cateringu ve vlacích roste. Cestující mají
Spojení a jízdenka
České dráhy, a. s. | Dceřiné společnosti ceske drahy jlv
Největší český dopravce s více než 175letou tradicí. Úvod » Skupina ČD » Dceřiné společnosti. Dceřiné společnosti Společnost ČD a.s. – její dceřiné společnosti, společnosti s majetkovou účastí, nemovitostními projekty a s podíly v zahraničí
ČD RESTAURANT - jídelní vozy
Jídelní vůz. Nabídka služeb v jídelních vozech dnes zahrnuje kompletní menu a každý si jistě vybere z bohaté nabídky jídel a nápojů, a to vše za profesionální úrovně obsluhy.
České dráhy, a. s. | On-line objednávky gastronomických
Naše služby Nahlédněte pod pokličku našich vlaků. Pobyt v jídelním voze je příjemnou stránkou Vašeho cestování. Můžeme Vám nabídnout pestrý výběr jídel především české kuchyně – nabídka se liší podle jednotlivých destinací.
České dráhy, a.s. | Contact form
Cestování vlakem za zážitky má mnoho výhod. Inspirujte se u nás, nebo si rovnou stáhněte do mobilu zdarma aplikaci Vlakem na výlet.
Spojení a jízdenka | České dráhy
The largest Czech carrier with a more than 160-year tradition
SC Pendolino | České dráhy ceske drahy jlv
Celková obliba cateringu na kolejích roste. Cestující si ve vlaku nejraději dávají svíčkovou. Ve spojích Českých drah zkonzumují řádově desítky tisíc porcí ročně. Do vagonu se pokrm dostává již hotový a dusíkem šokově zchlazený, a to z pražské centrály. Personál ho následně musí „regenerovat“, většinou tedy ohřát, dovařit a následně servírovat.
Úvodní stránka | České dráhy
I agree to the referral of my filing to the Railway Infrastructure Administration (Správa železniční dopravní cesty), JLV company (catering), Rail Authority (Drážní úřad), Railway Inspectorate (Drážní inspekce), Office for Access to Transport Infrastructure (Úřad pro přístup k …
České dráhy, a. s. | On-line objednávky gastronomických
Největší český dopravce s více než 175letou tradicí. Úvod » Skupina ČD » Dceřiné společnosti » JLV, a.s.. JLV, a.s. Sídlo společnosti: Praha 4, Chodovská 3/228, PSČ 141 00
Dining carriages and refreshments on the train | České dráhy ceske drahy jlv
Vlaky SuperCity (SC) vedené soupravami Pendolino zajišťují nejrychlejší pravidelné spojení na trase Ostrava – Olomouc – Pardubice – Praha, navíc jednou denně spojují Prahu se slovenskými Košicemi a dvakrát denně Ostravsko a Prahu se západem Čech.

Ceske drahy jlv

předpověď počasí zdobnice

datová schránka finanční úřad brandýs nad labem

snar pomahat

rychly-prachy-105.-karolína

prostřeno onderka

katastr nemovitostí předchozí majitel

akční leták tesco štětí

český rozhlas švejk

cesta vzhůru česká televize

poplatky katastr nemovitostí


Connect with us