http://lavivatravel.cz/
České dráhy, a. s. | Nové slevy pro důchodce platí od 1. února ceske drahy slevy pro seniory
Pro získání pětadvacetiprocentní slevy z jízdného ve vlacích už seniorům nestačí ukázat občanský průkaz. České dráhy totiž od 1. července pro všechny seniory zavedly novou In Kartu, za jejíž pořízení musí zaplatit poplatek. Tato změna je samozřejmě nemile překvapila.
české dráhy slevy pro seniory - wiki.e15.cz
české dráhy slevy pro seniory - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu české dráhy slevy pro seniory, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Senior Pas - slevy a výhody pro seniory | Senior Pas
Některé slevy nebudou mít už vůbec smysl: nově budou mít senioři nad 65 let věku od státu ve vlacích a autobusech slevu 75 %, aniž by si cokoliv předpláceli. Měl by stačit jen občanský průkaz. Podobně to bude i se žákovským jízdným nebo slevou pro studenty, kde by měl stačit studentský průkaz.
Vlaky pro důchodce zadarmo: nové slevy - KupníSíla.cz ceske drahy slevy pro seniory
Pro získání pětadvacetiprocentní slevy z jízdného ve vlacích už seniorům nestačí ukázat občanský průkaz. České dráhy totiž od 1. července pro všechny seniory zavedly novou In Kartu, za jejíž pořízení musí zaplatit poplatek. Tato změna je samozřejmě nemile překvapila.
Vlakem zdarma. Slovenská novinka platí i pro české
Slevová aplikace na In-kartě pro seniory nad 70 let bude zachována, změní se ale sleva na dálkové vlaky, která je dnes 25 % ze zvláštního jízdného pro důchodce. Držitel této aplikace bude nadále zdarma jezdit osobními a spěšnými vlaky a v ostatních vlacích bude mít nově jízdné se slevou 50 % z …
Cestujte nově se slevou 75 % ve všech vlacích ČD! | České ceske drahy slevy pro seniory
Tiskové zprávy Děti, studenti a senioři mohou využít vlaky Českých drah od 1. září za státní slevu. 13.8.2018 - 10:00. Ministerstvo financí ČR v cenovém věstníku vyhlásilo od 1. září nové slevy pro studenty a seniory.
České dráhy, a. s. | Děti, studenti a senioři mohou využít
Pro získání slevy nepotřebujete žádnou speciální průkazku, kterou byste se museli prokázat. Postačí vám doklad (například občanský průkaz), kde bude uvedeno: jméno, fotografie, datum narození. Nutnou podmínkou ale je, aby vám bylo 65 let a více. Mladí senioři na 75% slevu na jízdném nemají nárok.
Jízdenky pro důchodce - cd.cz
Vyberte si jízdenku z naší nabídky pro důchodce. Zvláštní jízdné pro seniory. Pro všechny cestující ve věku 65 let a starší
Slevy pro studenty a seniory se mění. České dráhy musí
Od 17. listopadu mohou na Slovensku vlakem zdarma cestovat kromě seniorů i studenti a děti. Stačí si vyzvednout speciální průkaz. Bratislava - Bezplatné cestování vlakem na Slovensku, které pro děti, studenty a penzisty zavádí levicová vláda premiéra Roberta Fica, budou moci
české dráhy slevy pro seniory - wiki.e15.cz
Slevy pro studenty a seniory by u ČD měly platit na všechny spoje. 28. března 2018 14:42, aktualizováno 14:42 České dráhy nechtějí z připravovaných slev jízdného pro studenty a seniory vyjímat žádné spoje, přestože jim to umožňuje rozhodnutí vlády. Dopravce chce spíš posílit nejvíce vytížené spoje záložními vozy.
České dráhy, a. s. | České dráhy nabídnou důchodcům nové slevy
Co je Zvláštní jízdné pro cestující ve věku 65 let a starší? Je vám už 65 let? Užijte si levné cestování! Všichni cestující ve věku 65 let a starší mají automaticky slevu 75 % na jednosměrné a zpáteční jízdenky, Akční jízdenky a SuperAkční jízdenky, stačí k …

Ceske drahy slevy pro seniory

úřad práce v karlových varech karlovy vary

katastr nemovitostí smržovka

převody jednotek výpočet

obchodní rejstřík a sbírka listin

rajče lemon

ulozto 3gp

idos jizdni rady autobus

tgacv bakalari

dráčik - oc kaufland č.budějovice české budějovice

česká televize sáblíková


Connect with us