http://lavivatravel.cz/

Vysílače | Jak nás naladíte - rozhlas.cz

Dvojka. Právě vysíláme. 19:10 Srdcovky od Dvojky. Ověřené hity pro vás vybírá Josef Melen. (50 min) 20:00 Toulky českou minulost Český rozhlas. Podmínky užit

Český rozhlas

Přehrávač stanice Český rozhlas Plus (analyticko-publicistická stanice)

Český rozhlas Plus (živé vysílání)

cesky rozhlas dvojka frekvence
Poslech rádia online a podcasty. V nejrozsáhlejším archivu audií u nás vám nabízíme statisíce pořadů a dalších zvukových záznamů zdarma k poslechu a mnohé i ke stažení.

iRadio - Hledání (Český rozhlas)

cesky rozhlas dvojka frekvence
Na vlně pohody | Poslouchejte na PLAY.CZ. Stanice pro celou rodinu. Aktuální zpravodajství a publicistika zprávy - pořady o životním stylu, zdravotnictví, právu, vědě, politice a historii

Český rozhlas Dvojka (živé vysílání)

Český rozhlas: zprávy, rozhovory, kultura, historie i věda. Martin Růžek na rozhlasového Leara vzpomínal jako na jeden z nejnáročnějších úkolů své kariéry, byl pro něj mimořádně fyzicky i emocionálně vyčerpávající.

Český rozhlas Brno (živé vysílání)

Po kratší pauze jsem zaklepala na dveře Frekvence 1, kde jsem strávila 3 roky a krásný čas jsem prožila i v rádiu Zet. Prošla jsem si také televizními médii, pro TV Sport5 jsem pracovala jako redaktorka a moderátorka, v TV Seznam jako zprávařka a moderátorka počasí a dopravy.

Program vysílání Českého rozhlasu | Český rozhlas

Přehrávač stanice Český rozhlas Dvojka (Rádio, které vás baví)

Stanice | Portál - portal.rozhlas.cz

cesky rozhlas dvojka frekvence
Český rozhlas spustil další dva nové FM vysílače pro stanice ČRo Plus a ČRo Dvojka Pro město Litoměřice a okolí byly spuštěny dva nové vysílače. Ty zajistí místním obyvatelům kvalitní poslech stanic Český rozhlas Plus a Český rozhlas Dvojka.

iROZHLAS - spolehlivé a rychlé zprávy

cesky rozhlas dvojka frekvence
RT @auditoriumCRo: Český rozhlas pro vás připravil procházku zvukovou pamětí, která vás zavede zpět do časů, jež tvořily naši současnost. W… — Radiožurnál (@Radiozurnal1)2019-11-13 11:24:47; Studenti 1. lékařské fakulty pražské Univerzity Karlovy ve výuce využívají 3D tisk.

Český rozhlas Radiožurnál - PLAY.CZ

Nejvděčnější publikum bývá v malých obcích, říká zpěvačka Hana Buštíková z Dua Kamélie. Zpěvačka Hana Buštíková zahájila svoji kariéru jako členka koncertního tria Josefa Laufera, kde se seznámila s …

Český rozhlas Radiožurnál

cesky rozhlas dvojka frekvence
Světová konkurence v agentuře Reuters bylo to nejhezčí, co mě mohlo potkat, říká Petr Josek. Retrospektivní výstava Petra Joska Tak jsem fotil je k vidění v pražském Czech Photo Centru.

Živé vysílání - Podrobný přehled - Český rozhlas

Československý rozhlas začal pravidelně vysílat 18. května 1923 ve 20:15 ze stanu v pražských Kbelích.První komerční rozhlasová stanice Europe 2 (dnešní Evropa 2) zahájila svůj provoz 21. března 1990.Vysílací licence stanicím v Česku uděluje Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.. Většina rozhlasových stanic je v současné době vybavena pro vysílání

český rozhlas plus frekvence | RadioTV

cesky rozhlas dvojka frekvence
Přehrávač stanice Český rozhlas Plus (analyticko-publicistická stanice)

Český rozhlas Plus (živé vysílání)

cesky rozhlas dvojka frekvence
Přehrávač stanice Český rozhlas Plzeň (Zábavní hosté, užitečné rady a zprávy ze západu Čech)

Cesky rozhlas dvojka frekvence

předpověď počasí liberec 14 dní

lidl leták nechodí

stestí .cz

predpoved pocasi nymburk

počasí praha 10 dní

vymena manzelek justina

už je tady zas ulozto

mademoiselle překlad

vypocet ciste mzdy v nemecku 2019

ceska posta sledování


Connect with us