http://lavivatravel.cz/

iROZHLAS - spolehlivé a rychlé zprávy

Přehrávač stanice Český rozhlas Plus (analyticko-publicistická stanice)

Český rozhlas Plus – Wikipedie

český rozhlas plus frekvence. Související články. Český rozhlas otevřel kavárnu k 90. výročí zahájení stavby své historické budovy. Český rozhlas za účasti významných hostů slavnostně otevřel novou rozhlasovou kavárnu Radiocafé Vinohradská 12. Kavárna odpovídající estetice 30. let …

Český rozhlas Dvojka

Praha | 7:04. Ceny jatečných prasat jsou nejvyšší za posledních 11 let. V obchodech zdražuje vepřové maso i uzeniny . Vepřová kýta stála na začátku letošního roku průměrně 124 korun za kilo, v září už za ni zákazníci zaplatili téměř o 10 korun víc.

Seznam českých rozhlasových stanic – Wikipedie

cesky rozhlas plus frekvence Oficiální YouTube kanál Českého rozhlasu Plus. Politika, byznys, společnost, věda – Když chcete vidět proč.

Seznam českých rozhlasových stanic – Wikipedie

Poslech rádia online a podcasty. V nejrozsáhlejším archivu audií u nás vám nabízíme statisíce pořadů a dalších zvukových záznamů zdarma k poslechu a mnohé i ke stažení.

Český rozhlas Plus - YouTube

cesky rozhlas plus frekvence Český rozhlas Plus vysílá na většině území České republiky 24 hodin denně v pásmu VKV – FM. Síť postupně doplňujeme. Na středních vlnách AM nás můžete poslouchat na severní Moravě na vysílači Ostrava-Svinov a v jižních Čechách na vysílači České Budějovice

Český rozhlas Plus - Online rádio - živé vysílání!

cesky rozhlas plus frekvence Český rozhlas Plus má nové vysílače na Moravě a ve Slezsku. Český rozhlas spustil čtyři nové FM vysílače v Olomouckém kraji. Český rozhlas spustil další dva nové FM vysílače pro stanice ČRo Plus a ČRo Dvojka. Rady posluchačům. Vysílání v DAB+, jak na to?

Český rozhlas Vysočina

A teď hlavně k Ostravě kde jsem se pohyboval s přijímačem a podle mě Rozhlas zbytečně Plus nepustí. Protože když jsem chtěl Dvojku tak v podstatě jsem měl 96,8 (Radhošť) který má lepší antény a logicky i signál je sveřepější a v případě že jsem přepnul na 101,9, tak signál byl spíš nejistý takže k žádnému

Na jakých FM frekvencích bude vysílat Český rozhlas Plus

Jiří Suk: Labyrintem revoluce. Aktéři, zápletky a křižovatky jedné politické krize „Mým cílem byla vyváženost. Přál jsem si, aby vědecká systematičnost nezadusila lidský rozměr dění,“ píše v úvodu své knihy historik Jiří Suk.

Český rozhlas Plus

Sportujte a hlídejte si příjem vápníku, doporučuje lékařka. Na vlastní kosti je třeba myslet včas. Osteoporóza neboli řídnutí kostí je společností vnímaná jako salonní nemoc, která je v seznamu diagnóz na jednom z posledních míst, konstatuje lékařka Ludmila Brunerová.

Český rozhlas Plus (živé vysílání)

cesky rozhlas plus frekvence Český rozhlas Plus je informačním kanálem také pro témata z oblasti vědy a techniky nebo historie. Navazuje na stanice ČRo 6, Rádio Česko a Leonardo. Český rozhlas Plus vznikl jako přidaná hodnota nejen vůči jiným stanicím Českého rozhlasu, ale také například vůči zpravodajské ČT24.

Český rozhlas Radiožurnál - PLAY.CZ

Český rozhlas Plus je informačním kanálem také pro témata z oblasti vědy a techniky nebo historie. Navazuje na stanice ČRo 6, Rádio Česko a Leonardo. Český rozhlas Plus vznikl jako přidaná hodnota nejen vůči jiným stanicím Českého rozhlasu, ale také například vůči zpravodajské ČT24.

Český rozhlas Dvojka (živé vysílání)

Světová konkurence v agentuře Reuters bylo to nejhezčí, co mě mohlo potkat, říká Petr Josek. Retrospektivní výstava Petra Joska Tak jsem fotil je k vidění v pražském Czech Photo Centru.

Cesky rozhlas plus frekvence

walk the line překlad

štěstí je jen stav mysli

dvd teorie velkého třesku 11

zpravy z nitra

camtasia studio 8 ulozto

čeští amatéři 4

klara pocasi

ordinace v růžové zahradě 2 poslední kapka

deník malého poseroutky knihy dobrovsky

databaze knih sestup


Connect with us