Skvělé ferraty ve Štýrsku

Skvělé ferraty ve Štýrsku
  • Počet dní 3
  • Cena 3 500 Kč
  • Náročnost střední
Detail akce

Dolomity - Cortina d´Ampezzo

Dolomity - Cortina d´Ampezzo
  • Počet dní 5
  • Cena 4 900 Kč
  • Náročnost střední
Detail akce

Za co si platím?

   

Příprava a plánování

Šetříme váš čas s přípravou a plánováním. Známe oblasti, do kterých jezdíme a vezmeme vás na taková místa, která stojí za to. Nestanese vám tak, že narazíte na uzavřenou oblast, nebo ferratu. Že vybraný výlet bude příliš těžký, nebo naopak neadekvátně lehký.

Garantujeme, že se nevrátíte z hor zklamaní a bez zážitků.
 

 

Bezpečnost

Máme vzdělání a zkušenosti. Na akcích se o vás starají lidé nejpovolanější, kteří dohlíží na bezproblémový průběh akce a jsou schopni adekvátně řešit krizové situace. Ať už vyrážíte do skal, nebo se pohybujete v lavinovém terénu.


Garantujeme, že se vrátíte domů živí a zdraví.
 

 

Individuální přístup

Ve skupině, která má 6-8 členů, jsme schopní věnovat se vám osobně. Řešit vaše individuální problémy, požadavky a operativně se jim přizpůsobovat. Jsme schopní zlepšit vaší techniku, nebo vás osobně jistit v obtížném úseku.


Garantujeme, že s námi zvládnete víc, než na co si sami troufáte.
 

         
   

Materiál

Disponujeme kvalitním a drahým vybavením, které vám v rámci akcí půjčujeme. Nevybíráme nejlevnější materiál. Naopak dbáme na kvalitu a servis. Na našich akcích budete mít k dispozici materiál, který byste si sami nepořídili, nebo nepůjčili.

Garantujeme, že náš materiál vás vždy podrží.

 

Komfort

Nabízíme možnost společné dopravy. Zajistíme ubytování. To vše bezúplatně (jak zákon káže). Řekneme vám, co si vzít s sebou. Zařídíme tedy vše pro vaši spokojenost a pohodlí a vy se nemusíte starat takřka o nic.

Garantujeme, že s námi vás nečeká žádný stres.

 

Průvodcovské služby

Máte k dispozici člověka, horského průvodce, odborníka, společníka, ochranku, krizového manažera, řidiče, kuchaře a mnoho dalšího v jedné osobě. To je zkrátka služba, jako každá jiná. Pro průvodce náročná a zodpovědná činnost.

Garantujeme, že naši průvodci jsou ti nejlepší.


Zůstaňte s námi