Skvělé ferraty ve Štýrsku

Skvělé ferraty ve Štýrsku
  • Počet dní 3
  • Cena 3 500 Kč
  • Náročnost střední
Detail akce

Dolomity - Cortina d´Ampezzo

Dolomity - Cortina d´Ampezzo
  • Počet dní 5
  • Cena 4 900 Kč
  • Náročnost střední
Detail akce

Destinace a oblasti

Dolomity

Pro horolezce a všechny milovníky horských dobrodružství jsou Dolomity jedním z symbolů Itálie. Divoké pohoří plné mohutných vrcholů, charakteristické stolové masívy, rozeklané skalní hřebeny a průzračné řeky se rozkládají na severu země.

Julské Alpy

Julské Alpy jsou perlou celého alpského pohoří. Kontrast ostrých sněhobílých vrcholů a průzračných řek si zamilujete. Země bájného zlatoroga a rodiště milovníka hor Julia Kugyho skrývá nespočet skvělých a dechberoucích míst.

Eisenerz - Štýrsko

Úchvatná oblast spadající pod severních vápencové Alpy patří mezi poklad Rakouska. Místní zajištěné cesty byly v časopise Lidé&Hory popsány jako ferratové perly. Příroda zde vytvořila umělecké dílo, ze kterého se vám rozklepu kolena. Úžasem a možná i strachem.

Höhe Wand

Kousek za Vídní se nad městečkem Maiersdorf zvedá nádherný masív Höhe Wand. Tento mohutný výtvor alpínského vrásnění dominuje nad okolím a přímo vybízí ke skalnímu lezení. Právě proto je vyhledáván horolezci i ferratovými nadšenci z blízkého okolí, které uspokojuje nespočtem cest.

Raxalpe

Pohoří Rax patří díky své poloze a rozmanitosti mezi horolezci a ferratisty oblíbený cíl. Desítky lezeckých tras, populární via ferraty, bezplatné kempoviště Kaiserbrunn u řeky Schwarzy, nádherné výhledy, to jsou zdejší lákadla.


Zůstaňte s námi