Skvělé ferraty ve Štýrsku

Skvělé ferraty ve Štýrsku
  • Počet dní 3
  • Cena 3 500 Kč
  • Náročnost střední
Detail akce

Dolomity - Cortina d´Ampezzo

Dolomity - Cortina d´Ampezzo
  • Počet dní 5
  • Cena 4 900 Kč
  • Náročnost střední
Detail akce

Multijazyčné akce

Multijazyčné akce


Za angličtinou nemusíte jezdit daleko, ani nemusíte do jazykové školy. Jako každoročně u nás přivítáme spoustu kamamárů z Austrálie, kteří chtějí zažít dobrodružství na horách a poznat Evropu jak jen to bude možné :)

Protože se k nám z Austrálie nelétá každý den a jen samotný let trvá přes 20 hodin, připravujeme vždy program i termíny na míru. Samozřejmostí jsou ferraty, vysokohorská turistika, outdoorový program a zábava.

 

Aktuální informace


Pokud byste se rádi zúčastnili česko-anglické akce, poznali protinožce a přitom si užili pár skvělých dní na horách, napište nám váš e-mail. Budeme vás infomovat o plánovaných akcích.

> Tady můžete zadat váš e-mail

 

Program


Australané nemají ponětí, co to ferraty jsou. Malou představu jim dávají fotky a videa. Všechny akce jsou tedy ze začátku postavené jako kurz. Podle schopností pak volíme náročnost výstupů a programu. Australanům také chutná pivo, takže večerní program napomáhá konverzaci :) 

Kurz via ferrata je v českém i anglickém jazyce. Klademe důraz na individuální přístup, průvodce má na starost maximálně 8 klientů, takže každému zvládne vše řádně ukázat a vysvětlit.

 

+   +   +   +
Veškeré vybavení
na via ferraty a lezení v ceně.
 

Kurz ve dvou jazycích
angličtina a čeština.

  Individuální přístup
skupina max. 8 lidí.
 

Perfektní znalost oblasti
a kvalifikovaný personál.

 

Angličtina


Většina konverzace je v angličtině. Nemusíte se ale bát, že byste se nedomluvili. Panuje veselá a přátelská atmosféra, když nepomůžou ruce nohy, pomůže vám náš průvodce. Akci se tedy užijou jak začátečníci, tak pokročilí angličtináři, kteří prahnou po rodilém mluvčím.

 

Reference


V srpnu 2014 jsme za týden provedli tři australské klienty po ferratách na Hohe Wandu, v Solné komoře a Saském Švýcarsku.
V září 2014 se vydali čtyři australané a tři slečny zdokonalit svou angličtinu a lezecké dovednosti na skvělé ferraty ve Štýrsku.
Konec ferratové sezony jsme uzavřeli koncem října se třemi australany na Českých ferratách.

 

Rezervace


Nebojte se na nás obrátit s dotazem na e-mail info@lavivatravel.cz, nebo volejte 776 490 705. Nejlepší způsob, jak mít čerstvé informace o multijazyčných akcích, je náš facebook, nebo zadejte svůj e-mail.

 

Kdo se o vás stará


Tomáš Goláň
Průvodce a zdravotník zotavovacích akcí, vedoucí multijazyčných akcí

zobrazit profil

 

Jan Kodl
Horský průvodce, akr. průvodce MŠMT
zobrazit profil


Zůstaňte s námi