http://lavivatravel.cz/
Čtečky e-knih | Volná diskuze | Diskuze | Databáze knih databáze knih plugin
Databáze knih, povídek, sérií a autorů fantasy a sci-fi vydaných v České republice, případně Slovensku či v dávnější době Československu. Databáze scifi a fantasy literatury přínáší informace o autorech a dílech daného žánru.
Knihy | Databáze knih
Plugin pro vložení přečtených knih Na této stránce naleznete ukázku a jednoduchý návod, jak vložit Váš čtenářský panel do vašich stránek a ukázat tak Váš knižní vkus Vašim kamarádům a návštěvníkům. Pro vložení tohoto pluginu je nutné mít založený účet na CBDB.cz.
Download DatabazeKnih Linux 1.4.0
Denně používám čtečku při krácení cesty do práce.Nyní jsem natáhla do čtečky více knih a ztrácím přehled. Část knih je jak v knihovně, tak i ve složkách ve vnitřní paměti. Jak přehledně uspořádat knihy - v knihovně nebo ve vnitřní paměti. Některé knihy jsem našla pouze ve vnitří paměti kde jsou ve
Pluginy pro blogy | ČBDB.cz - Vaše databáze knih databáze knih plugin
The latest Tweets from Databaze knih (@DatabazeKnihCZ). Databáze knih a spisovatelů, hodnocení knih, bazar knih, diskuze, novinky,
Používáte nějaký softwarový - Databáze knih
Pluginy pro webové stránky či Váš blog. Jaké knihy jste přečetli? Co čtete nyní? Ukažte všem Vašim návštěvníkům. ČBDB.cz - Databáze knih.
[Metadata Source Plugin] DatabazeKnih (cz)
Plugin pro vložení Právě čtu Na této stránce naleznete ukázku a jednoduchý návod, jak vložit Váš seznam Právě čtu do vašich stránek a vždy tak mít aktualizovaný seznam čtených knih přístupný pro Vaše kamarády a návštěvníky. Pro vložení tohoto pluginu je nutné mít založený účet na CBDB.cz.
Autoři | Databáze knih
pod linuxem používám Callibre, ale to je pro správu e-knih, jinak jsem od katalogizování odpustil a využívám export z knihotéky zde na DK, pokud by šlo vyesportovat více informací než jen autor, název a poznámka, myslím že by to bylo dokonalé a není třeba hledat software, líbí se mi na tom i to že nemusím sebou tahat na
[Metadata Source Plugin] DatabazeKnih (cz)
Plugin pro vložení panelu čtenáře Na této stránce naleznete ukázku a jednoduchý návod, jak vložit Váš čtenářský panel do vašich stránek a ukázat tak Váš knižní vkus Vašim kamarádům a návštěvníkům. Pro vložení tohoto pluginu je nutné mít založený účet na CBDB.cz.
Domácí evidence knih | Volná diskuze | Diskuze | Databáze knih
nycol 20.11.2016 v 12:36:52. Nee, možná jsem to blbě napsala. Jedná se o program, který využívá informací z Databáze knih. Stáhnete program a při evidenci nemusíte vypisovat detaily knihy, program se propojí s Dk a stáhne si sám info o knize.
Přihlášení | Databáze knih databáze knih plugin
Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy.
Calibre | Nápady na vylepšení webu | Diskuze | Databáze knih
Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy.
Plugin pro vložení panelu čtenáře | ČBDB.cz
ČSFD.cz v číslech. Filmů v databázi: 781 530 Herců v databázi: 303 738 Režisérů v databázi: 83 804 Registr. uživatelů: 465 021 Komentářů k filmům: 4 050 654 Filmů se zajímavostmi: 47 260 Filmů s galerií: 191 957 Obsahů filmů: 212 057 Biografií tvůrců: 25 605 …
Plugin pro vložení Právě čtu | ČBDB.cz
Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy. Přihlásit Vytvořit profil. Novinky; Knihy Je velice populární program Calibre pro evidenci elektronických knih. Existuje nějaký plugin nebo návod, jak jej naučit vyhledávat v této skvělé databázi? :) michal1240 25.11.2014 v 22:01:36.

Databáze knih plugin

rajce dovolena chorvacko

dráčik rozprávková karta

obrázky holky

kalorické tabulky indiánek

český rozhlas babiš

válka s mloky český rozhlas

krajinská úřad práce

česká pojištovna praha 13

úřad práce velké meziříčí

legíny erotické povídky


Connect with us