http://lavivatravel.cz/
Probuď Déčko: Stará čistírna odpadních vod

Situace je vážná. Déčko zpomaluje. Hrozí, že se dokonce úplně zastaví! Pomoz panu Vrtulkovi a Špuntům najít Pětibarevný klíč a znovu natáhnout ČT :D. Filmový uzel je součástí velké prázdninové soutěže Probuď Déčko. Na recepci u nás najdeš PORTÁL a dostaneš KÓD do hry. Na co je potřebuješ? Podrobnosti zjistíš na

Probuď déčko aneb prázdninová hra české televize | Blog o déčko probud déčko

Déčko není jen televizní stanice plná fantazie, legrace a dobrodružství, ale hlavně svět, kde žijí tvoji oblíbení hrdinové a dějí se v něm jejich příběhy. Díky tomu, že se Déčko podařilo včas natáhnout Pětibarevným klíčem, nemusíme se už o budoucnost Déčka obávat!

Probuď Déčko: Stará čistírna odpadních vod

Kalendář akcí. Sběr 08.10.2019 12:29. 22.10.2019 - sběr —————

Probuď s námi Déčko! Filmový uzel je součástí velké

Probuď Déčko! Novinky Probuď Déčko! Golem 9. 7. 2017 10. 7. 2017 Stejně jako v minulých dvou letech, i v letošním roce pořádá Česká televize velkou prázdninovou hru pro děti i jejich rodiče, spojenou s výlety a hledáním "kešek".

Probuďte Déčko | www.berounskyregion.cz

2017 a jejím cílem je probudit Déčko (kanál České televize pro děti), které zpomaluje a hrozí tak, že se navždy zastaví. Aby děti Déčku pomohly budou muset navštívit alespoň 3 místa v České republice a získat zde tajná hesla.

Probuď Déčko! - 2. skautský oddíl Dvojka Příbram

Probuďte Déčko. Česká televize připravila na letní prázdniny multimediální rodinnou akci Probuď Déčko! Projekt propojuje webovou hru, výlety do přírody, televizní vysílání i návštěvy kulturních či historických památek a měst. Děti v ní pátrají po ukrytých symbolech na více než sto sedmdesáti místech po

Oficiální stránky města Klášterec nad Ohří - Tiskové

Déčko se dál zpomaluje a inženýr Vrtulka nemůže najít duhový klíč! Pomůžete nám ho najít?

Déčko Pub - Home | Facebook

Probuď Déčko. prázdninový/ hlavní budova. V našem muzeu se objevil portál do duhové země Déčka! Navštivte nás a pomozte tak špuntům v hledání Pětibarevného klíče! Více se dozvíte na www.probuddecko.cz nebo přímo na letáčcích, které si můžete vyzvednout v pokladně našeho muzea.

Probuď Déčko! Prázdninová soutěž — Déčko — Česká televize

Velká letní soutěž České televize! I. Obecná ustanovení. Pořadatelem soutěže Probuď Déčko! (dále jen „soutěž“) je Česká televize, se sídlem Kavčí hory, 140 70, Praha 4, IČO 00027383 (dále jen „pořadatel“).

Déčko probud déčko

uloz cz avi

aktuálně z chrudimi

předpoved pocasí evropa

ck české dráhy

česká podnikatelská pojišťovna kariéra

penny leták od 22.2

úřad práce havlíčkův brod volná místa

laska zpravy

tvoje tvář má známý hlas koncert 10.6.

rajče black truffle


Connect with us