http://lavivatravel.cz/

České dráhy, a. s. | Nové slevy pro důchodce platí od 1. února

Naopak českého státního dopravce České dráhy se slovenské bezplatné cestování pro děti a důchodce nikterak nedotkne, řekl ČTK mluvčí společnosti Petr Šťáhlavský. Mezistátní vlaky si na hranicích přebírá slovenský personál a stejným způsobem, jak se rozdělují pracovní kompetence, se rozdělují i peníze z jízdného.

Vlaky pro důchodce zadarmo: nové slevy - KupníSíla.cz

české dráhy slevy důchodci U základní měsíční traťové jízdenky z Prahy do Benešova u Prahy bez slevy s In Kartou se pak cena zvedne o 28 Kč, z 2 100 Kč na 2 128 Kč. České dráhy zatím nezmění ceníky u svých levnějších jízdenek koupených dopředu či přes e-shop. Jde o produkty Včasné jízdenky Česko, Akční jízdenky a SuperAkční jízdenky.

Zvláštní jízdné pro cestující ve - České dráhy

české dráhy slevy důchodci Od ledna skončí na základě Výměru ministerstva financí státem garantované důchodcovské slevy ve vlacích. Společnost České dráhy tak nabídne vlastní systém slev, který by měl krok ministerstva zmírnit. Ještě v lednu budou platit slevy původní, nový systém bude spuštěn

Spojení a jízdenka | České dráhy

České dráhy se rozhodly zmírnit dopad tohoto rozhodnutí na peněženky zákazníků a připravily pro ně vlastní nabídky. Aby měli důchodci dostatek času se na změnu připravit, poskytují jim České dráhy celý leden poloviční důchodcovskou slevu dle dřívějších pravidel a ztrátu hradí z vlastního rozpočtu.

Seniorům už u Českých drah občanka na slevu nestačí

Jinak než České dráhyslevy koncipované konkurenční železniční a autobusový dopravce RegioJet. Ten podle mluvčího Aleše Ondrůje poskytuje 75% slevu nikoli z tarifních, ale vždy z reálných cen. Výsledná cena po slevě tedy činí čtvrtinu konkrétní ceny zobrazené v …

České dráhy, a. s. | České dráhy nabídnou důchodcům nové slevy

české dráhy slevy důchodci Zpracování žádosti, výroba a doručení hotové čipové In Karty do stanice určení trvá cca 28 dní. Na dobu výroby (pokud nepožádáte o kartu v předprodeji) obdržíte předběžnou In Kartu, která umožňuje využívat výhod příslušné aplikace (IN 25, IN 50, IN 100, IN Důchodce, IN Senior nebo traťové jízdenky), ale neumožňuje využívat výhod vázaných na RAILPLUS.

IN 50 | České dráhy

“A samozřejmě dopravci budou mít možnost vyloučit ze slevy některé spoje, které už dnes jsou přeplněné,” řekl Babiš. Původně měly být vlaky pro důchodce zadarmo. Studenti a senioři mají dostávat novou paušální slevu od 10. června 2018, kdy …

Images of České dráhy slevy Důchodci

české dráhy slevy důchodci Tento text není produktem a České dráhy za něj nenesou odpovědnost. Na této adrese bývala po více než desetiletí stránka s přehledem slev poskytovaných Českými drahami cestujícím. Na této stránce býval přibližně od roku 2000 přehled slev Českých drah, včetně rozboru, při jakém způsobu cestování je která sleva

Přehledně: Kdy můžou senioři využít 75% slevu na jízdné. A

české dráhy slevy důchodci Nové slevy pro důchodce nabízí České dráhy. 23. prosince 2011, 16:20 — Autor: EuroZprávy.cz / Mfx. Praha - Kvůli výměru ministerstva financí zrušit od nového roku státem garantované důchodcovské slevy ve vlacích nabídnou České dráhy (ČD) od února svůj vlastní systém slev.

In Karta - Důchodce | České dráhy

české dráhy slevy pro důchodce - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu české dráhy slevy pro důchodce, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.

české dráhy slevy důchodci

česká pojišťovna štefánikova

platba mobilem poštovní spořitelna

potvrzení o bezdlužnosti česká pojištovna

her přeložit

výpočet čisté mzdy v rakousku 2019

decko+

tvoje tvář má známý hlas 2 výsledek

drubez bazos

ordinace v růžové zahradě 2 díly dopředu

zpravy z česka


Connect with us