http://lavivatravel.cz/

Fotosoutěž | České dráhy, a. s.

České dráhy mají první smlouvu na vybavení svých vozidel mobilní částí evropského zabezpečovače ETCS. Současně ale musely část soutěží na toto vybavení zrušit kvůli příliš vysokým cenám. Dopravce dnes oznámil, že zařízení instaluje až do 453 elektrických a motorových vozidel a řídicích vozů.

České dráhy, a. s. | Online projekt Českých drah Vlak’n

Zároveň jsou tyto snímky včetně dalších vybraných fotografií, které nebyly otištěny v magazínu ČD pro vás, umisťovány na instagramovém profilu Českých drah (již bez nároku na honorář). Soutěž není věkově omezena. Kompletní pravidla

Úvodní stránka | České dráhy

české dráhy soutěž Chcete se vydat na Festival Banát?. Balíčky na cestu vlakem spolu se vstupenkami na český festival v Rumunsku jsou již dávno beznadějně vyprodané. Ale ještě jedna šance jak získat jízdenky na vlak a vstupenky na festival tady je.

Soutěže | České dráhy, a. s.

České dráhy vyhlásily soutěž na dodávku až padesát elektrických vlaků pro regionální dopravu. Hodnota tendru přesáhne šest miliard korun. Společnost to ve středu oznámila v tiskové zprávě. Investice umožní podniku nabídnout lepší služby při jednání s kraji o nových

České dráhy shání nové elektrické vlaky. Vypsaly soutěž za

české dráhy soutěž Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Petr Rafaj potvrdil svým pravomocným rozhodnutím, že společnost České dráhy, a. s., v letech 2005/2006 – 2014 zneužívala své dominantní postavení a zabraňovala tak přístupu konkurence na trh dálkové osobní železniční dopravy.

Soutěž pro chytré hlavy | České dráhy, a. s.

Omlouváme se, ale tato stránka je momentálně nedostupná. Je možné, že je dočasně skrytá, nebo je dostupná pouze některým uživatelům.

České dráhy chtějí koupit dvoupodlažní soupravy za

České dráhy chtějí koupit až pět nových netrakčních souprav typu push-pull s kapacitou 320 cestujících. Kvůli tomu už vypsaly veřejnou soutěž. Nasadit je mají na hlavní tratě v Moravskoslezském kraji.

Images of České dráhy soutěž

Cestování vlakem za zážitky má mnoho výhod. Inspirujte se u nás, nebo si rovnou stáhněte do mobilu zdarma aplikaci Vlakem na výlet.

Soutěž | České dráhy, a. s.

české dráhy soutěž Tato pravidla stanoví podrobnější podmínky soutěže „Dotazník ČD BIKE“ (dále jen „soutěž“). 1. Pořadatel soutěže Pořadatelem soutěže jsou České dráhy, a. s., se sídlem Nábřeží L. Svobody 1222, 110 15 Praha 1, IČ 70994226, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka B 8039 (dále jen „Pořadatel“ nebo „ČD“).

České dráhy, a. s. | České dráhy vyhlásily soutěž na nákup

české dráhy soutěž Tiskové zprávy České dráhy vyhlásily soutěž na nákup 10 bezbariérových jednotek pro trať Praha – Kladno. 29.8.2017 - 9:45. Národní dopravce České dráhy vyhlásil soutěž na nákup 10 bezbariérových motorových jednotek pro trať Praha – Kladno.

Pravidla soutěže o klobouk Tonak | České dráhy

Rádi se probíráte starými snímky a svými vzpomínkami z cest a výletů? Podělte se o ně s našimi čtenáři prostřednictvím nové rubriky Vlakem po Evropě v magazínu ČD pro vás, kde během roku 2019 společně navštívíme mnoho zajímavých míst za hranicemi ČR.Autoři či majitelé fotografií pořízených ve vybrané destinaci získají autorský honorář 600 Kč.

Soutěž o elektrokoloběžku SEAT | České dráhy, a. s.

České dráhy ke spolupráci získaly osobnosti jako jsou MenT, Kovy, Anna Šulcová, Bára Votíková a další, které jsou známé nejen díky svým online aktivitám. V rámci kampaně nejprve youtubeři vyzvali své fanoušky k natáčení videí, na základě kterých si pak z jejich řad vybrali spoluhráče.

Elfíkův web :: České dráhy

české dráhy soutěž Elfíkův web :: České dráhy

České dráhy, a. s. | České dráhy vypsaly soutěž na

Soutěže a výzvy. Magazín vychází v nákladu 145 000 výtisků a pravidelně si ho přečte 1 000 000 čtenářů.

Pravidla soutěže „DOTAZNÍK ČD BIKE“ | České dráhy

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, soutěž odložit, zkrátit, přerušit nebo soutěž bez náhrady zrušit. Tato pravidla jsou zveřejněna na www.cd.cz. V případě, že dojde ke změnám v pravidlech soutěže, bude toto učiněno písemně a zveřejněno na …

české dráhy soutěž

česká pojišťovna jirkov

kniha s pohyblivými obrázky

jezeri aktualne

katastr nemovitostí praha 4

televizní program olympijských her

hana slívová aktualne

tn cz vyměna manželek

albert účtenkovka

rychlý prachy stříkání

pocasi olomouc na 14 dni


Connect with us