http://lavivatravel.cz/
Český rozhlas výrazně rozšíří digitální vysílání DAB+
Český rozhlas rozšiřuje HbbTV aplikaci Audioarchiv, která byla dosud k dispozici pro stanici Radio Wave pod červeným tlačítkem na všech podporovaných televizorech, i na další rozhlasové stanice. Posluchači tak nyní mohou poslouchat audioarchiv na televizích také u stanic Český rozhlas Radiožurnál, Dvojka, Vltava, Plus, D-dur a Jazz.
Český rozhlas – Wikipedie český rozhlas celoplošné stanice
Český rozhlas rozšiřuje HbbTV aplikaci Audioarchiv, která byla dosud k dispozici pro stanici Radio Wave pod červeným tlačítkem na všech podporovaných televizorech, i na další rozhlasové stanice. Posluchači tak nyní mohou poslouchat audioarchiv na televizích také u stanic Český rozhlas Radiožurnál, Dvojka, Vltava, Plus, D-dur a Jazz.
Přejmenování stanice Regina DAB Praha | Informace
Český rozhlas je český veřejnoprávní rozhlasový subjekt zřízený zákonem. V současnosti Český rozhlas provozuje čtyři celoplošné stanice , ve všech krajích také regionální vysílání, digitální stanice a internetové streamy .
Český rozhlas - Wikiwand český rozhlas celoplošné stanice
Název Český rozhlas Praha zde nepodporoval identitu celoplošné stanice určené obyvatelům celé republiky. Současné vedení si zadalo u nezávislé agentury průzkum mezi posluchači Dvojky, zda jim nový název vadí a zda by se chtěli vrátit k názvu Praha. Výsledky tohoto průzkumu ukázaly jednoznačně, že název Dvojka
Images of Český rozhlas Celoplošne Stanice
Přehrávač stanice Český rozhlas () Je nám líto, hledaný pořad není dostupný. Pro jeho přehrání už nejspíš skončila autorská práva.
Živé vysílání - rozhlas.cz
V súčasnosti Český rozhlas prevádzkuje 4 celoplošné a 12 regionálnych rádií, 4 digitálne internetové streamy a 1 stanicu s vysielaním pre zahraničie. Signál šíri sieť pozemných vysielačov v analógovej i digitálnej forme, operátori káblových rozvodov, satelit Astra 3A a všetky stanice
Celodenní záznamy | Program
Pod veřejnoprávní Český rozhlas patří v současnosti čtyři celoplošné stanice (Radiožurnál, Dvojka, Vltava a Plus). ČRo zároveň ve všech krajích provozuje regionální vysílání a spadají pod něj i digitální stanice (Rádio Junior, Radio Wave, D-dur, Jazz) a internetové streamy (Rádio Junior – písničky a příležitostně Rádio Retro).
Živé vysílání stanic ČRo český rozhlas celoplošné stanice
Servis pro novináře, projekty pro veřejnost, obchodní informace, organizační struktura, volná místa, kontakty a další informace.
Český rozhlas
Český rozhlas rozšiřuje digitální vysílání DAB+ do severních a východních Čech i na Vysočinu. Majitelé digitálních rádií si budou moci v nových regionech naladit terestricky všechny celoplošné stanice i tematické okruhy, které veřejnoprávní rozhlas vysílá.
Český rozhlas – Wikipédia
Český rozhlas rozšiřuje audioarchiv v HbbTV pod červeným tlačítkem na všechny celoplošné stanice 15.08.2019 14:38 Český rozhlas rozšiřuje HbbTV aplikaci Audioarchiv, která byla dosud k dispozici pro stanici Radio Wave pod červeným tlačítkem na všech podporovaných televizorech, i na další rozhlasové stanice.
Hledání (Český rozhlas) český rozhlas celoplošné stanice
Český rozhlas (ČRo) je český veřejnoprávní rozhlasový subjekt zřízený zákonem. V současnosti Český rozhlas provozuje čtyři celoplošné stanice (Radiožurnál, Dvojka, Vltava a Plus), ve všech krajích také regionální vysílání, digitální stanice (Rádio Junior, Radio Wave, D-dur, Jazz) a internetové streamy (Rádio Junior – písničky a příležitostně Rádio

český rozhlas celoplošné stanice

česká pošta libuš

letak billa od 14.11.2019

rajče ghittia

krimi zpravy mostecko

leták tesco express

katastr nemovitostí náchod otevírací doba

zprávy sputnik

rekvalifikační kurzy plzeň úřad práce

tomáš klus proměnamě ulozto

leták billa evropská


Connect with us