http://lavivatravel.cz/
iRadio - audioarchiv a živé vysílání Českého rozhlasu český rozhlas region vysočina Zpravodajství z Vysočiny, aktuální doprava, písničky na přání, dechovka. Český rozhlas Vysočina - rádio vašeho srdce. Naši moderátoři
ČRo Region – Vysočina | RadioTV Přehrávač Rádio Junior Písničky. Přehrávač Rádio Junior Písničky. Další formáty pro poslech. MP3 128 | 32; Zahraniční vysílání Radio Praha
Český rozhlas Region, Vysočina živě - PLAY.CZ český rozhlas region vysočina Český rozhlas Vysočina je regionální stanice veřejnoprávního rozhlasu pro Kraj Vysočina. Redakce sídlí v Jihlavě, program je rozšiřován z vysílače Jihlava-Strážník u Větrného Jeníkova (87,9 MHz) a od roku 2006 také paralelně z vysílače Třebíč-Horky (90,1 MHz) nově od roku 2018 i v Bystřici nad Pernštejnem na 96,5 FM.
Stanice | Portál - portal.rozhlas.cz U kuchařů platí, že manželka, auto a nože se nepůjčují, říká šéfkuchař Tomáš Pergl Vaří v restauraci, vaří v létě na dětských táborech, vede kuchařská školení a občas vaří pro děti a snaží se jim na talíř naservírovat jiné chutě.
Český rozhlas Vysočina (živé vysílání) Český rozhlas Region, Vysočina je jednou z nejmladších regionálních stanic Českého rozhlasu. Od roku 2002 pro vás vysíláme na frekvenci 87,9 FM. Poslouchejte online v kvalitách 128, 64, 32 a 16 kbps.
Český rozhlas Region, Vysočina online – poslouchejte Český rozhlas Region, Vysočina je jednou z nejmladších regionálních stanic Českého rozhlasu. Od roku 2002 pro vás vysíláme na frekvenci 87,9 FM. …
Český rozhlas Vysočina český rozhlas region vysočina Přehrávač stanice Český rozhlas Vysočina (České písničky, zajímaví hosté, zprávy a doprava)
Xaver a host | Region Český rozhlas Region, Vysočina, Česká Republika - poslouchejte online rádio ve vysoké kvalitě zdarma na Onlineradiobox.com nebo na svém smartphonu. Tyto webové stránky používají soubory cookies. Pokud budete nadále používat tyto webové stránky, pak souhlasíte s našimi zásadami používání souborů cookie.
Pořady stanice | Český rozhlas Vysočina Ve vysílání Českého rozhlasu Region si připomeneme sametovou revoluci. Jak vypadaly listopadové události roku 1989 ve středních Čechách? 28 minut. Xaver a host. Jan Kačer: Divadlo bylo místo, kam se člověk mohl uchýlit se svým snem o svobodě Český rozhlas. Mapa stránek Podmínky užit
Český rozhlas Region (živé vysílání) Internetové stránky rozhlasu veřejné služby Český Rozhlas. Všechny díly pořadů. Utekl vám některý díl? Poslechněte si ho v našem kompletním archivu pořadů.
Český rozhlas Vysočina (archiv) český rozhlas region vysočina Stanice Český rozhlas Region, Vysočina byla zřízena až 1. října 2002. Tehdejším šéfredaktorem a později ředitelem se stal Ondřej Nováček . V čele stanice působil až do roku 2002, kdy odešel do Prahy a stal se ředitelem Centra vysílání celého Českého rozhlasu.

český rozhlas region vysočina

čínská restaurace chutné štěstí

prekladač meny

překladač maďarština

počasí prušánky

pocasi mnichovice

pepco bratislava letak

lidl leták 22.1

rajce net korfu

leták lidl od 10.7.2019

úřad práce vsetín rekvalifikace


Connect with us