http://lavivatravel.cz/

Česká televize česká televize hbbtv

Hybridní vysílání HbbTV Česká televize využívá už od května 2012 a byla první, kdo v naší republice nabídla iVysílání, tj. další obsah přístupný přes červené tlačítko prostřednictvím televizorů s HbbTV. Nyní ČT spustila v HbbTV novou

Česká televize spustila TV program pro HbbTV — ČT24

Ten obsahuje pořady v objemu 71 tisíc hodin, což je více než 8 let čistého času videa. Věřím, že toto rozšíření stávající aplikace HbbTV potěší všechny majitele LG SMART TV a umožní uživatelům plně využít všech funkcí, které tyto televize nabízejí, “uvedl Martin Malý, tiskový mluvčí LG Electronics CZ.

Images of Česká televize HbbTV

Česká televize ve středu spustila v HbbTV novou verzi své nejnavštěvovanější aplikace – iVysílání. Kromě změny designu přibylo množství nových funkcí včetně možnosti sledování obsahu přímo z webu ČT, či tematické členění pořadů dle vybraných žánrů.

Česká televize zahájila veřejné testy hybridního vysílání česká televize hbbtv

Česká televize dnes spouští v HbbTV novou verzi své nejnavštěvovanější aplikace - iVysílání. Kromě změny designu přibylo množství nových funkcí včetně možnosti sledování obsahu přímo z webu ČT, či tematické členění pořadů dle vybraných žánrů.

Česká televize má v HbbTV novou verzi iVysílání - iDNES.cz

Česká televize tak získá přehled o faktické podpoře HbbTV v přijímačích, které jsou mezi uživateli na našem trhu. Díky tomu bude možné nabízet ještě kvalitnější služby, protože bude schopna lépe posoudit, které nové funkcionality lze přidávat do aplikací HbbTV.

Česká televize spustila TV program pro HbbTV — ČT24 česká televize hbbtv

Slavia jako motivace do sezony. Ta bude pro mě možná poslední, přemítá Koudelka. Jestli naplní přání, aby si vedl v novém ročníku Světového poháru stejně jako jeho oblíbená fotbalová Slavie, si není jist.

Česká televize zahájila veřejné testy hybridního vysílání

Česká favoritka nezklamala. Mistryně světa z roku 2013 Helena Karásková vybojovala na prachatickém mistrovství Evropy v terénním triatlonu druhé místo za Francouzkou Morgane Riouovou. Závod mužů vyhrál Francouz Arthur Serrieres.

Foto: Česká televize nasadila v HbbTV novou verzi

ŽIVĚ: Kopřivnice - Nové Veselí. Program devátého kola házenkářské extraligy uzavírá souboj sousedů ze středu tabulky. Šestá Kopřivnice hostí Nové Veselí, které má za sebou úspěšnou šňůru čtyř výher a v případě dalšího uspěchu by se posunulo na průběžnou třetí příčku.

HbbTV - červené tlačítko | Alza.cz

Internetový archiv pořadů České televize má v prostředí hybridní televize (HbbTV) nový design a funkce. Přibylo tematické členění pořadů podle žánrů, návrat v čase při sledování živého vysílání nebo možnost sledovat obsah přímo z webu ČT. „Na úvodní

Jak spustit HbbTv na televizi Samsung | GameStar

Sledujte ČT on-line. Zpravodajství, publicistika, sport, počasí, pořady od A do Z. Programy ČT1, ČT2, ČT24, ČT sport a videoarchiv iVysílání. Česká

Česká televize vylepšila nabídku HbbTV a spustila novou

HbbTV - co to je a jak funguje hybridní televize souhrn základních informací o hybridním vysílání Co to je HbbTV Hybridní televize HbbTV je kombinace televizního vysílání a širokopásmového internetu.Proto má název HbbTV - Hybrid Broadcast (vysílání) Broadband (širokopásmový internet) TV.

Tisková zpráva - LG Smart TV - ivysílání ČT - LG

Proti Finům prohrávala česká reprezentace na Turnaji Karjaly před koncem základní hrací doby 1:2, nakonec se ale radovala 3:2 po samostatných nájezdech. Trenér Miloš Říha přesto našel na výkonu národního týmu i chyby. Hráče ale ocenil za dodržování taktiky a …

Triatlon – ČT sport – Česká televize

Česká televize HbbTv (www.ceskatelevize.cz) Největší archiv má ČT, je to v podstatě obdoba iVysílání ale s dalšími funkcemi. Nemusíte ale sedět u počítače nebo notebooku, vše si pustíte na televizi s využitím dálkového ovladače.

ČT sport – Česká televize česká televize hbbtv

Slavia jako motivace do sezony. Ta bude pro mě možná poslední, přemítá Koudelka. Jestli naplní přání, aby si vedl v novém ročníku Světového poháru stejně jako jeho oblíbená fotbalová Slavie, si není jist.

česká televize hbbtv

zoot zprávy

neviditelný pes kontakt

úřad práce seldčany

ceske drahy problemy na trati

skryte zpravy messenger

ordinace v růžové zahradě 2 873 díl

nejlepší radar počasí android

rychly prachy pavla 2019

program tv dečko

bazos land rover freelander


Connect with us