http://lavivatravel.cz/

Výherkyně vozu Ford Focus Kombi z historicky prvního

Pan Pavel z Náchodska vyhrál v prosincovém slosování účtenkové loterie vůz Ford Focus kombi. Stačil k tomu nákup jeho manželky v drogerii za 200 korun. Cenu převzal v pondělí na ministerstvu financí z rukou ministryně Aleny Schillerové (ANO). „Auto využijeme. Máme dvě děti, takže se větší auto hodí,“ říká Pavlova manželka Karolína, která svého muže […]

Účtenková loterie láká na Ford Focus se zajímavou výbavou

Účtenkovka nabízí výhru 1. milion Kč za 1 .místo a věcnou cenu osobní automobil (Ford Fiesta Kombi) za 2. místo. Za 3. až 5. místo jsou to 300 tisíc, 200 tisíc a 100 tisíc Kč. Dále od šestého místa následuje 20x 20 000 Kč, poté 1 000x 1 000 Kč a na závěr 20 000x 100 Kč.

Ministerstvo vybralo auto pro výherce Účtenkovky. Bude to

Ministerstvo financí vybralo osobní automobil pro druhé, třetí a čtvrté slosování účtenkové loterie k elektronické evidenci tržeb (EET). Stejně jako v prvním slosování půjde o Ford Focus Kombi s benzínovým motorem. Ministerstvo o tom dnes informovalo na internetu. Druhé slosování loterie se uskuteční tento pátek.

Výherkyně vozu Ford Focus Kombi z historicky prvního

Co se týče konkrétního typu vozu, který firma do loterie dodá, ve smlouvě zatím není uveden. Vzhledem k tomu, že společnost Auto Kora top je autorizovaný prodejce osobních a užitkových vozů značky Ford, půjde zřejmě o vozidlo značky Ford. Tomu odpovídají i zveřejněné záruční podmínky.

Moje Účtenkovka - účtenková loterie výsledky losování 2019

ford účtenkovka
Šesté kolo Účtenkovky už zná své výherce. V příštím kole se bude soutěžit také o SUV Ford EcoSport Ing. Michal Žurovec Vedoucí oddělení Vnější vztahy a komunikace . Vydáno 15. 4.

ÚČTENKOVKA - Účtenková loterie EET, pravidla hry, výsledky

ford účtenkovka
Video: Auto za rohlík. Účtenkovka ukázala další vítěze, od března přijde zjednodušení Ministerstvo financí představilo vítěze lednového kola Účtenkovky. Do slosování na začátku roku ale přišlo nejméně účtenek od začátku soutěže.

Účtenková loterie

Věcnou výhrou ve hře Účtenkovka je modrý Ford Focus. Výhru v loterii si musí výherci vyzvednout do 60 dnů od vydání výherní listiny. Šesté až osmé pořadí (výhry 20 tisíc, 1 tisíc a sto korun) si mohou výherci v účtenkové loterii nechat bezhotovostně poslat bankovním převodem na svůj účet, nebo si peníze mohou

účtenková loterie Účtenkovka - Aktuálně.cz

Ford EcoSport: eefe9fa0-27c17ffb-d75de3f5-8ffc3e6f-583763d0: Účtenkovka.cz můj účet jak hrát - soutěž a registrace do loterie. Listinu ani seznam kódů nemusíte ručně procházet - každý výherce je o výhře obeznámen na emailové adrese nebo na telefonním čísle. Pokud jste se registrovali na webu Účtenkovky, tak zde

V dalším kole Účtenkovky můžete soutěžit o nový Ford

Ministerstvo financí tento týden zveřejnilo podrobnosti o novém modelu automobilu, o který se bude nadále soutěžit v loterii účtenkovka. Výhrou, kterou si odnese druhý nejšťastnější soutěžící v následujících šesti slosováních, bude nový model vozu, a to crossover SUV Ford EcoSport s benzínovým motorem o obsahu 1.0 l (výkon 92 kW), v tmavě modré barvě.

ÚČTENKOVKA Registrace, přihlášení, aplikace, Účtenková

Účtenkovka je hra Ministerstva financí, ve které se každý měsíc hraje o více než 20 tisíc cen v hodnotě od 100 Kč do 1 000 000 Kč, ročně výhry činí 65 milionů korun. "Do obchodu chodím skoro denně, většinou do řetězců, protože žádný malý obchod v okolí nemám. Tak proč si nezahrát.

Účtenkovka změnila hodnotnou cenu. Nové auto má zastavit

Účtenková loterie láká na Ford Focus se zajímavou výbavou. O první auto se v Účtenkové loterii bude losovat 15. listopadu 2017 a prvním tahákem, který má přitahovat pozornost k účtenkám a potažmo i k daním bude dobře vybavený osobní vůz Ford Focus.

Účtenkovka: Následující půlrok se bude hrát o Ford

Účtenkovka neboli Účtenková loterie je loterie Ministerstva financí ČR.Loterijní tiket představuje jakákoliv vydaná účtenka od obchodníka, která je také zaregistrovaná v EET.U účtenky nezáleží na nakupovaném zboží ani tržbě. Účtenková loterie byla zřízena, aby donutila podnikatele vydávat účtenky tak, že je budou vyžadovat sami zákazníci v případě, že

Ford účtenkovka

kontakt urad prace brno

katastrální mapa dolní domaslavice

výměna manželek iva a marián celý díl

česká pojišťovna stefanikova

katastr nemovitostí břemeno

palacinky ze zakysane smetany

palačinky recept jednoduchý

skřítek štěstí

nábytek bazoš

počasí nižbor


Connect with us