http://lavivatravel.cz/

Účtenkovka změnila hodnotnou cenu. Nové auto má zastavit

Ford Focus Kombi: b8c26756-9446ce50-c45f2c48-dc797708-ff7e7ad5: Na webu www.Uctenkovka.cz zadáte kódy FIK nebo BKP (dlouhá čísla na konci účtenky) a kontaktní údaje. Můžete si také založit jeden účet, pod kterým budete mít přehled o všech vámi zadaných účtenkách. Je možné účtenky zadávat i jednotlivě, ovšem

Automobil do Účtenkovky dodá autorizovaný prodejce značky Ford

ford uctenkovka
Účtenku můžete do hry zaregistrovat přes formulář na oficiálním webu uctenkovka.cz. Na webu si můžete současně vytvořit herní účet, na kterém budete mít přehled o všech zaregistrovaných účtenkách. Ve vašem herním účtu se také dozvíte, které z vašich účtenek byly výherní.

Druhou cenou v Účtenkovce bude Ford Focus Kombi s

I po tomto slosování mezi výherce poputují peněžité výhry v celkové hodnotě 5 milionů korun a automobil Ford Focus Combi. Výhry do 20 tisíc korun včetně si mohou soutěžící vyzvednout osobně v sídle Sazky Na účet budou výhry hromadně rozesílány v následujících dnech.

Šesté kolo Účtenkovky už zná své výherce. V příštím kole

Účtenkovka je on-line hra, která umožňuje bezplatnou registraci účtenek do slosování.

V Účtenkovce se nově bude soutěžit o SUV od Fordu

Novým výherním vozem za druhé místo v Účtenkovce bude Ford EcoSport s benzínovým motorem o obsahu 1.0 l (výkon 92 kW), v tmavě modré barvě. Vítězným dodavatelem je autosalon Auto Kora top s.r.o., který v rámci výběrového řízení nabídl nejvýhodnější nabídku. Více informací na www.uctenkovka.cz.

Účtenkovce ubývá hráčů. Lze přitom vyhrát dražší auto

Historie Tchaj-wan. Na Tchaj-wanu funguje účtenková loterie již od 1. ledna roku 1951. Byla zavedena proto, aby se zvýšily daňové příjmy. Hned v tom samém roce bylo na daních vybráno o 75 % více. Česká republika. V České republice byla spuštěna 1. října 2017. Stejného dne byla spuštěna i plná verze webových stránek www.uctenkovka.cz a také možnost stažení

účtenková loterie Účtenkovka - Aktuálně.cz

V účtenkové loterii k elektronické evidenci tržeb (EET) budou hráči soutěžit o nový typ vozu. Ministerstvo financí zvolilo pro následujících šest slosování automobil Citroën C3 Aircross, který má zvýšit atraktivitu soutěže. Posledního slosování, které proběhlo v polovině …

Účtenkovka - účtenková loterie - registrace, pravidla i výhry

Druhou cenou zůstává Ford Focus Kombi Slosování za listopad se uskuteční tento pátek. Hlavní výhra je stále milion korun. Značka automobilu - druhá cena - se může měnit, nicméně zatím… Pokračovat reklama. Nejnovější zprávy do e-mailu reklama.

Přehled nabídek Ford u auto MOTOL BENI v Praze

Automobily pro následujících 6 losování dodá autosalon Auto Kora top s.r.o., který nabídl nejvýhodnější nabídku. A o jaké vozy se tedy bude hrát? Výherce druhého místa Účtenkovky získá tmavě modrý benzínový crossover SUV Ford EcoSport s obsahem motoru 1.0 l s výkonem 92 kW.

Ford uctenkovka

zabiti snar

církevní zprávy

naplavka praha akce aktualne

tesco chotěboř leták

ceska sporitelna kurz

výměna manželek u moře

letak lidl 15.10

prostřeno kristýna 2019

život ulozto

akční leták tesco zlín


Connect with us