http://lavivatravel.cz/
Prohlížeč Seznam kráčí vstříc synchronizaci
Zkuste stránku obnovit. Pokud to stále nefunguje, klikněte pravým tlačítkem kamkoli na stránku. Poté klikněte na Přeložit do jazyka [jazyk]. Zapnutí nebo vypnutí překladu. Ve výchozím nastavení Chrome nabízí překlad stránek napsaných v jazyce, kterému nerozumíte.
Změna jazyků v Chromu a překlad webových stránek - Počítač
ikonka přeložit stránku Google Chrome - Internetový prohlížeč od Googlu - Softwarový portál obsahující nejrozsáhlejší katalog freeware a shareware programů a aplikací ke stažení zdarma.
Překladač Google
ikonka přeložit stránku Ikonka konverzace je zvláštní režim, kdy řeknete něco v češtině a telefon vám to přeloží do japonštiny, následně někdo řekne něco v japonštině a vám to přeloží do češtiny a tak dále (viz ukázka dále). Ikonka hlasu je jednodušší předchozí volba, jen něco řeknete a telefon vám to přeloží.
Jak přeložit stránku do češtiny? | Počítač pro každého
Google Překladač a překlad celého webu. Velmi populární funkcí Google Překladače je jeho schopnost přeložit celou webovou stránku. Tuto funkci lze aktivovat buď pomocí vestavěného nástroje v prohlížeči, anebo jednoduše vložíte URL adresu do pole pro překlad.
Učíme se anglicky s populární hudbou - Help for English
V části Zvolte jazyky pro překlad dokumentu klikněte v rozevíracích seznamech Přeložit z jazyka a Přeložit do jazyka na požadované jazyky a pak klikněte na OK. Překlad dokumentu nebo zprávy. Na kartě Revize klikněte ve skupině Jazyk na Přeložit. Klikněte na Přeložit dokument (v Outlooku na Přeložit položku).
Google: Je libo stránku přeložit do českého jazyka? — SWMag.cz
Díky moc za tip, pomohlo mi to jenom částečně. Po pravokliku na stránce > přeložit do jazyka čeština se stránka skutečně přeloží. A souřasně se objeví ta ikonka v adresním řádku vpravo nahoře, o které jsem psal. Když ale stránku načtu znovu - F5, tak ikonka zase zmizí, předtím jsem jí tam měl stále.
Seznam Slovník
Pokud jste někdy potřebovali rychle přeložit webovou stránku, určitě jste použili právě Google Translate. Možná už ale nevíte, že k dispozici je i klient pro PC. Díky němu nemusíte mít otevřenou další stránku s překladačem navíc, kam budete kopírovat označený text určený k překladu.
favicon.ico - ikona oblíbené stránky
ikonka přeložit stránku Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků.
Hledání | Seznam Nápověda
ikonka přeložit stránku Jakmile budete chtít přeložit do češtiny zvolenou anglickou stránku, klikněte na tlačítko překladače, ikonka naší vlajky v Internet Exploreru, které se nachází na pravém okraji ovládací lišty. Stránka se během několika okamžiků objeví v českém překladu.
Získat Translator For Microsoft Edge – Microsoft Store v
Překladač | Seznam Nápověda Pokud si chcete přeložit jen určitou část textu, označte ji myší, klikněte na označenou pasáž pravým tlačítkem myši a zvolte "Přeložit vybraný text".

Ikonka přeložit stránku

youtube.cz přání k narozeninám

déčko dívky s posláním

kontrolní hlášení a datová schránka

bazos stoly

marie jeřábková prostřeno

sportka výsledky 24.12

spoluvlastnický podíl katastr nemovitostí

počasí lopeník

výměna manželek 3x05

andělé obrázky na profil


Connect with us