http://lavivatravel.cz/
Dopravní podnik města Děčína,a.s.

Možností filtrování podle okresu, druhu dopravního prostředku, dopravce. Lodní doprava je zařazena do filtru vlaků.

Jízdní řády autobusů IDOS - najít spoj | jizdni-rady

Autobusová doprava. Autobusová doprava v Česku je z hlediska rozsahu sítě nejvýznamnějším druhem veřejné dopravy v zemi. Všechna velká města mají vlastní síť nebo linku městské autobusové dopravy.

Platí od 9.12.2018 do 14.12.2019 522564 Chomutov-Jirkov

Na této stránce najdete jízdní řády linek MHD platné od 9.12.2018.U každé linky je uveden směr (A nebo B) a významné zastávky na trase linky. Zápis je ve formátu "linka - směr - zastávky".

Najdete na iDNES.cz - IDOS - Vlaky + Autobusy

Sdružení dopravních podniků ČR (SDP ČR) je nejvýznamnější asociace provozovatelů městské hromadné dopravy (MHD) v ČR. Sdružuje 20 dopravních podniků, působících zejména v krajských městech a zahrnuje mimo jiné všechny provozovatele elektrické drážní (tzn. tramvajové, trolejbusové a speciální) dopravy v ČR.

Jízdní řády MHD | DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. jizdni rady litvinov most

Most a Litvínov. První autobusy Praga vyjely na linku provozovanou Mosteckou pouliční dráhou v roce 1930. Linka vedla z Mostru přes Čepirožskou výšinu do Havraně. Tato pokusná linka se osvědčila a autobusy se začaly rozšiřovat do všech koutů mosteckého okresu.

Jízdní řády autobusů CHEMSTAV LITVÍNOV – CATANI BUS na

Jízdní řády MHD. Jízdní řády MHD jsou dostupné ve dvou provedeních. "Zastávkové" jízdní řády mají formát, který znáte ze zastávek MHD a který byl v minulosti používán i na …

Jízdní řády společnosti Autobusy KAVKA, a.s.

Jízdní řád pro trasu Litvínov - Most - Louny - Praha a zpět ve formátu pdf.

Ke stažení | DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. jizdni rady litvinov most

Z důvodu pořádání „Městských slavností – zahajovací ohňostroj“ bude v pátek 10. 5. 2019 v době od 21,30hod. do 23,00hod. uzavřený úsek - Labské nábřeží, Tyršův most, Tyršova a Masarykovo náměstí. V době uzavírky budou linky č. 201, 202, 204, 208, 209 a 212 odkloněny po objízdné trase přes Nový most.

DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s.

JÍZDNÍ ŘÁDY. Jízdní řády jsou rozděleny do dvou skupin na veřejné - komerčně provozované linky a na linky zajišťované v rámci základní dopravní obslužnosti (ZDO) pro Ústecký kraj v oblasti Litvínovsko.

IDOS jizdni rady litvinov most

522564 Chomutov-Jirkov-Litvínov,Janov Platí od 9.12.2018 do 14.12.2019 Prˇepravu zajišt’uje : Autobusy Karlovy Vary, a.s., Sportovní 4, Karlovy Vary, Chomutov

Jízdní řády společnosti Autobusy KAVKA, a.s.

Na této stránce najdete jízdní řády linek MHD platné od 9.12.2018.Zápis je ve formátu "linka - směr - zastávky". U každého směru jsou jízdní řády pro všechny zastávky a oba směry v …

Jizdni rady litvinov most

urad prace krenova uredni hodiny

přijímací pohovor česká pojišťovna

vidlicka rychly prachy

úřad práce praha 8 stejskalova

česká spořitelna fondy graf

česká pošta expresní balíková služba

dýka štěstí

ordinace v růžové zahradě 2 7.3

originální vtipné přání k narozeninám pro muže

ceska pojistovna pardubice


Connect with us