http://lavivatravel.cz/

Mutěnice (okres Hodonín) – Wikipedie

Mutěnice - katastrální mapa pozemků, čísla parcel, nahlížení do katastru nemovitostí obce Mutěnice přes katastrální mapu. Vyhledávání pozemků a budov v obci Mutěnice, zobrazení pozemku nebo budovy v katastrální mapě, informace o majiteli z katastru nemovitostí.

Mutěnice, obec v okrese Strakonice - Města a obce

katastrální mapa mutěnice

Aktuálně: Informace k podání vkladu práv do katastru nemovitostí. Na základě Rozhodnutí Státního pozemkového úřadu o schváleném návrhu komplexních pozemkových úprav v katastrálním území Mutěnice (KoPÚ) ze dne 2.8.2016, které nabylo právní moci dne 11.4.2017 je dle § 11 odst. 12 zákona č. 139/2002 Sb. právní stav podle schváleného návrhu závazný i pro

Marushka - Mapový aplikační server

Katastr nemovitostí a katastrální mapa, interaktivní on-line náhled do katastru nemovitostí Katastr nemovitostí 2.0 - mapové nahlížení Katastrální mapy, pozemkový katastr, věcná břemena a další - on-line nahlížení do katastru nemovitostí

Základní data o obci : mutenice.cz - Mutěnice

katastrální mapa mutěnice

Katastrální mapa Mutěnice, obec Mutěnice. Potřebujete-li nahlédnout do katastrální mapy pro katastrální území Mutěnice, obec Mutěnice můžete využít on-line bezplatnou službu Českého úřadu zeměměřického a katastrálního Nahlížení do katastru nemovitost

Mapy.cz

katastrální mapa mutěnice

Mutěnice (německy Mutenitz, ve středověku také Kreuz) jsou obec v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji, 10 km severozápadně od Hodonína.Obcí protéká Mutěnický potok. Žije zde přibližně 3 600 obyvatel. Mutěnice jsou cílem vinařské turistiky, nachází se ve Slovácké vinařské podoblasti (viniční tratě: Mutěnská hora, Vyšicko, Dubňanská hora, Úlehle, Hraničky).

Katastr nemovitostí Mutěnice

Z několika málo údajů vyplývá, že mutěnické vinice mají pro svůj růst a vývin velmi dobré půdní a klimatické podmínky. Je pravda, že některá lokalita je má lepší, jiná o něco horší, ale to nic nemění na celkovém hodnocení.

Katastrální území Mutěnice | Peníze.cz

Katastrální mapa stavebního objektu číslo 712 na parcele st. 243 v k.ú. Mutěnice. Příslušnost objektu k územním celkům najdete v sekci Základní údaje , můžete se také podívat na okolní objekty .

Mutěnice, obec v okrese Strakonice - Města a obce

Mutěnice, základní informace o obci Mutěnice, firmy a osoby, administrativní rozdělení, mapa obce a katastrální mapa, statistiky. Mutěnice je obec v okrese Hodonín, kraj Jihomoravský, PSČ 69611. V Mutěnicích má sídlo 136 firem, v této obci je také 666 živností. V Mutěnicích je jedno katastrální území, KÚ Mutěnice, úřad práce nabízí 72 volná místo.

Katastrální mapa Mutěnice

Nejpoužívanější mapový portál www.mapy.cz umožňuje podrobné hledání na mapách ČR i Evropy. Nabízí detailní mapy všech českých měst a obcí, plánovač tras, hledání míst a firem.

Katastrální mapa mutěnice

počasí výhled brno

snář mořské vlny

škoda 130 rs bazos

ceska televize bakalari

bákalari

tesco zpravy 2019

kellner česká spořitelna

česká pošta tracking zásilky

slunečnice roční kong f1

silnice e50 aktualne


Connect with us