http://lavivatravel.cz/

Knihovna ikea - bazar - Bazoš.cz - deti.bazos.cz

Velice pěkné dva regály,mužou se použít na rozdělení místnosti,nebo jako knihovna, výška je 152 cm,šířka 74 cm,hloubka 40 cm, je zhotoven z dřevotřisky která je natřená modrou barvičkou-MINT.Jeden bude stát 700 korun,prosím pište!Ptejte se!Volejte!

Knihovna - bazar - Bazoš.cz - dum.bazos.cz

nebo též skleník,prosklenou skříň atd.ve velmi pěkném a zachovalém stavu,knihovna je se světlem,všechna dvířka z masivu,rozm.-210/73/ 50,možnost odvozu,ostatní moje inzeráty-klikni na …

Knihovna s - bazar - Bazoš.cz - ostatni.bazos.cz

knihovna 188 x 175 x 44 (V x Š x H). knihovna byla kdysi kvůli stěhování rozříznutá - viz foto. Bylo to udělání s citem - teď není slepená a zepředu je to jen neznatelně patrné. knihovna je součástí pánského pokoje spolu se stolem, který také prodávám - viz moje inzeráty. Oba k

Knihovna - bazár - Bazoš.sk - nabytok.bazos.sk

Prodám starožitnou dvoudílnou knihovnu s období neoklasicimu t.j. druhá polovina 19. století.Rozměry výška 194 cm, délka 212 cm, šířka 48 cm. knihovna má dvě zásuvky zdobené zlatým kováním, na římse jsou dvě lvice a po stranách je řezba viz detail foto. knihovna je ve výborném stavu dá se rozdělit.

Starozitna knihovna - bazar - Bazoš.cz - ostatni.bazos.cz

Ostatné - Knihovna bazár. Vyberajte z 9 inzerátov. Predajte ľahko a rýchlo na Bazoš.sk. Cez 400 tisíc užívateľov za deň. Nájdite čo potrebujete vo Vašej kategórii.

Zamocka knihovna - bazar - Bazoš.cz - ostatni.bazos.cz

Dětský pokoj pro kluka na motivy závodních aut od firmy Cilek, funkční svítící světla ovládána na klíček. Postel s matrací, stolek s odkládacíma poličkama a šuplíky, knihovna, velká šatní skříň, Hezké doplňky , původní cena 35 tis! Po dohodě lze i jednotlivé kusy.

Knihovna kancelarska - bazár - Bazoš.sk - nabytok.bazos.sk

Fotografie, detaily atd. na dotaz mailem. Ceny od 15 Kč, ptejte se. Osobní předání v Praze nebo poštou dle tarifu. Mrtvé labutě zpěv, Karel Hynek Mácha, Odeon Básně a dramatické zlomky, Karel Hynek Mácha, knihovna klasiků Jen ty nám zůstáváš ó lásko, Victor Hugo Básně noci, Vítězslav Nezval

Knihovna pro - bazar - Bazoš.cz - deti.bazos.cz

Ostatní - Zamocka knihovna bazar. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii.

Knihovna - bazár - Bazoš.sk - ostatne.bazos.sk

knihovna bazos Nábytok - Knihovna kancelarska bazár. Predajte ľahko a rýchlo na Bazoš.sk. Cez 400 tisíc užívateľov za deň. Nájdite čo potrebujete vo Vašej kategórii.

Knihovna - bazar - Bazoš.cz - knihy.bazos.cz

knihovna bazos Dětský pokoj pro kluka na motivy závodních aut od firmy Cilek, funkční svítící světla ovládána na klíček. Postel s matrací, stolek s odkládacíma poličkama a šuplíky, knihovna, velká šatní skříň, Hezké doplňky , původní cena 35 tis! Po dohodě lze i jednotlivé kusy.

Knihovna - bazar - Bazoš.cz - deti.bazos.cz

knihovna bazos Velice pěkné dva regály,mužou se použít na rozdělení místnosti,nebo jako knihovna, výška je 152 cm,šířka 74 cm,hloubka 40 cm, je zhotoven z dřevotřisky která je natřená modrou barvičkou-MINT.Jeden bude stát 700 korun,prosím pište!Ptejte se!Volejte!

Regal knihovna - bazar - Bazoš.cz - dum.bazos.cz

Ostatné - Vitrina knihovna bazár. Predajte ľahko a rýchlo na Bazoš.sk. Cez 400 tisíc užívateľov za deň. Nájdite čo potrebujete vo Vašej kategórii.

Knihovna - bazar - Bazoš.cz - deti.bazos.cz

Nabízím knihovničku pro děti, rozměry v. 90 cm, š. 91 cm, hl. 25 cm s vyřezanými obrázky, barva laku tmavě hnědá. Vzadu je i úprava na zavěšení, ale je poměrně těžké, my jsme měli postavené na zemi. knihovna je mírně rozviklaná, ale při zatížení knihami je stabilní. Osobní odběr v Lovosicích, příp.

Knihovna bazos

zprávy z domova a ze světa

anglický překladač vět

muscles překladač

déčko cz/advent

dráčik hlavolamy

lidl leták - francouzský týden

opel omega bazos

aktualne pocasie chorvatsko zadar

ulozto terapie láskou

já padouch 3 ulož to


Connect with us