http://lavivatravel.cz/

Images of Monastir Počasí

Monastir - předpověď počasí na 14 dní včetně historie, klimatických podmínek a aktuálního počasí. Mimo počasí tu najdete i teplotní a srážkové průměry, počty slunečných dní v roce i rady pro nalezení optimálního času dovolené v letovisku Monastir v Tunisku

Počasí Monastir dnes - aktuální + předpověď Slunecno.cz

Monastir je správním centrem a největším městem stejnojmenné oblasti. Leží ve východní části Tuniské republiky, při březích Středozemního moře. Nejvýznamnější památkou Monastiru je zachovalé muslimské opevnění Ribat, vystavěné na pobřeží v 8. století na ochranu před dobyvateli, směřujícími do města po moři.

Monastir, Monastir, Tunisia Three Day Weather Forecast

Souřadnice místa výpočtu uvedené předpovědi pro Monastir: 35° 45 s.š., 10° 44 v.d. (35.766 LAT 10.734 LON) Zkontrolovat souřadnice Monastir na Wikipedii nebo Monastir na mapách Google. Nahlásit chybné souřadnice výpočtu předpovědi počasí Monastir. Souhlasí dnešní předpověď pro Monastir s pozorovaným počasím?

Tunisko Monastir: pláže, počasí a last minute dovolená

Dovolená Monastir Tunisko: popis pláží, památek, hotelů. Počasí v letovisku Monastir, last minute dovolená a zájezdy do destinace Monastir, Tunisko.

Počasí Monastir - aktuální teploty, předpověď počasí

Počasí Monastir Podnebí v Monastiru kopíruje díky poloze letoviska na středu země z větší části teplotní průměr celého Tuniska. Oproti severu je ovšem Monastir lehce sušší a teploty jsou zde asi nejvhodnější ke koupání spolu s nejbližším okolím.

Tunisko - Monastir počasí - předpověď počasí na 14

Počasí zde v té době nepřeje dlouhým tůrám po městě a okolí, spíše k relaxování u moře nebo bazénu. Počasí Monastir Tunisko. Ačkoliv Monastir leží spíše ve středu Tuniska, klima lze přirovnat ke středomořskému jako je tomu například v Řecku. Léta zde budou suchá, teplá a s více jak 12 hodinami slunečního svitu.

Tunisko: Počasí v Tunisku (Djerba), aktuální počasí

monastir počasí
Get the Monastir, Monastir, Tunisia weather forecast. Access hourly, 10 day and 15 day forecasts along with up to the minute reports and videos for Monastir, Monastir, Tunisia, 52 from AccuWeather.com

počasí monastir - tunisko - počasí online

monastir počasí
Předpověď počasí Monastir Skanes 13. listopadu 2019 Přes den dopoledne jasno, odpoledne zpočátku jasno, později oblačno. Nejvyšší teplota 19 °C. V noci polojasno. Nejnižší teplota 14 °C.

Počasí Monastir, Tunisko – aktuálně i na 14 dní

Počasí Monastir. Počasí v letovisku Monastir zde letní dovolené přeje.Léto je teplé, teplota vzduchu ve stínu kolem 14. hodiny odpoledne stoupá k 34°C a je prakticky stále jasno. Záruka teplého počasí spolu s kombinací starých památek a písečnými plážemi, to jsou základní předpoklady proto, aby dovolená v Monastiru byla příjemným zážitkem.

Počasí Monastir - teploty vzduchu, moře, předpověď počasí

monastir počasí
Předpověď počasí na více než týden je pouze výhledem a lze očekávat její upřesňování v průběhu dalších dní. Předpověď počasí (vývoj srážek, teplot, větru nebo oblačnosti) na mapě si můžete prohlédnout na našem portálu Ventusky - Tunis.

Počasí - Monastir, předpověď na 10 dní | In-počasí

Monastir – počasí Poloha letoviska ve středním Tunisku je zárukou slunečného a teplého počasí po celé léto , duben a květen, to jsou měsíce kdy sezóna začíná a teplota moře v Tunisku se začíná ohřívat na příjemných 21°C až 22°C.

Počasí Monastir Tunisko - teploty vody

Hammamet - předpověď počasí na 14 dní včetně historie, klimatických podmínek a aktuálního počasí. Mimo počasí tu najdete i teplotní a srážkové průměry, počty slunečných dní v roce i rady pro nalezení optimálního času dovolené v letovisku Hammamet v Tunisku

Tunisko - Hammamet počasí - předpověď počasí na 14

Předpověď počasí na více než týden je pouze výhledem a lze očekávat její upřesňování v průběhu dalších dní. Předpověď počasí (vývoj srážek, teplot, větru nebo oblačnosti) na mapě si můžete prohlédnout na našem portálu Ventusky - Monastir.

Počasí - Dovolená v Tunisu 2019 - Tunisko Monastir.cz

Přesná předpověď počasí pro město Monastir až na 14 dní dopředu. Město patří zemi Tunisko (TN). Norská předpověď zahrnuje teplotu, déšť, tlak, vítr, vlhkost, oblačnost, mlhu, západ a východ slunce. Srážky i teplota je zobrazena po hodinách.

Počasí - Tunis, předpověď na 10 dní | In-počasí

monastir počasí
Počasí Monastir Skanes, Tunisko. Předpověď počasí Monastir Skanes. Počasí hledání předpověď počasí pro všechna města světa. Druhou možností je hledání přes seznam kontinentů a …

Monastir počasí

počasí sarajevo

městská část praha 6 datová schránka

cesky amateri dokonala kraska

do not disturb preklad

jiří provazník snář

tvoje tvář má známý hlas 2 díl online

české dráhy vlastnická struktura

hvězda kouzelného štěstí

uloz tocz

jan šenkýř česká televize


Connect with us