http://lavivatravel.cz/

Česká spořitelna - FinExpert.cz

Do teď jsme se bavili o všech zákaznících bez rozdílu. Jelikož ale za i Body stojí Česká spořitelna, je jasné, že její klienti se mohou těšit na extra výhody. Nový katalog odměn iBod střídá v minulosti oblíbený Bonus program ČS a princip zůstává do značné míry stejný.

iBOD od České spořitelny - katalog, odměny, přihlášení

Česká spořitelna na konci května ukončí sbírání bodů na konto věrnostního programu iBOD. Body půjde vyměnit za odměny do konce srpna.

Nový katalog odměn Bonus programu - Česká spořitelna

Máte už na Vaší Shell ClubSmart kartě nasbírané body? Podívejte se do našeho Shell ClubSmart katalogu a vyměňte si je za odměny ještě dnes.

Česká spořitelna startuje obří věrnostní program | Týden.cz

odměny za body česká spořitelna
Česká spořitelna je první bankou, která dbá o vaše finanční zdraví. Přidejte se k našim spokojeným klientům, kteří v nás našli partnera pro finance.

Seznam odměn - Svět odměn - Hlavní stránka - Svět odměn

Za nasbírané body si klient může v katalogu odměn vybírat dárky, Era služby se slevou až 100 % nebo slevové poukázky od partnerů programu. Era / Poštovní spořitelna přichází s novým věrnostním programem Svět odměn.

Poketka – Aplikace na Google Play

odměny za body česká spořitelna
Česká spořitelna – Spoření ČS. Česká spořitelna přichází s výhodnou nabídkou jednorázového i pravidelného zhodnocování vlastních úspor. Bankovní produkt s názvem Spoření ČS, s nímž můžete získat úrokovou sazbu do hodnoty až 0,20 %. Pomyslným mezníkem se v …

Česká spořitelna Spoření ČS - kalkulačka

Za jeho vývojem stojí společnost Mr.Red. Princip programů je takový, že v rámci jedné karty se sbírají body u různých obchodníků a body se směňují za odměny, přičemž snahou je zapojovat ty obchodníky, u nichž lidé realizují často své nákupy.

Česká spořitelna ukončí program iBOD. Vyčpěl, věrnost mají

Služba moje zdravé finance vám pomůže lépe hospodařit s penězi, orientovat se ve výdajích i ušetřit za energie. Když do věcí vidíte, můžete je lépe řídit. Pomůžeme vám vyladit rozpočet tak, abyste byli v plusu. Česká spořitelna na Twitteru;

Čertova krabička: česká spořitelna i body odměny

iBod České spořitelny v srpnu končí. 1 minuta čtení. V srpnu letošního roku Česká spořitelna zruší svůj věrnostní program iBod.Po šesti letech existence podle vyjádření zástupce České spořitelny iBod prošel určitým životním cyklem a v současnosti se již vyčerpal.

Oficiální web | Česká spořitelna

Za jeho vývojem stojí společnost Mr.Red. Princip programů je takový, že v rámci jedné karty se sbírají body u různých obchodníků a body se směňují za odměny, přičemž snahou je zapojovat ty obchodníky, u nichž lidé realizují často své nákupy.

Images of Odměny za body Česká spořitelna

Děkujeme Vám za účast v iBODU. Kontaktní email. info@ibod.cz. Reklamace Otázky a odpovědi Pravidla programu. Zásady zpracování osobních údajů

Odměny za body česká spořitelna

obrázky na den matek

ceník známek česká pošta

akční leták penny písek

era poštovní spořitelna recenze

erotické povídky sex-town

tvoje tvář má známý hlas 2 řada marta jandová

okamžitý překladač

cancer překlad

ceska televize hasici

svokra překlad


Connect with us