http://lavivatravel.cz/
Česko-polský překladač vět a textů | ePřekladač.cz Poľsko sa nachádza v strednej Európe pri Baltskom mori. Je našim severným susedom, ktorý má spoločné hranice aj s Litvou, Ruskom, Českom, Nemeckom, Bieloruskom a Ukrajinou. Poľsko je s rozlohou viac ako 312 tisíc km2 9. najväčšou krajinou v Európe.
Překladač vět a textů online | PŘEKLADAČ.CZ překladač polský Polský překladač. Polština patří mezi západoslovanské jazyky stejně jako slovenština, čeština a lužická srbština. Počet mluvčích je okolo 44 milionů, z toho v Polsku 38,5 milionů. Pokud chcete přeložit některou z vět, jednoduše ji vepište do překládajícího formuláře, který se nachází nad tímto článkem.
Poľsko-slovenský prekladač a Slovensko-poľsky prekladač online Bezplatný překladač slov, frází a vět z českého jazyka do polského jazyka. Pro překlad z češtiny do polštiny zadejte text do horního okna. Poté klikněte na zelené tlačítko „Přeložit“ pro přeložení textu. Vezměte na vědomí, že náš česko-polský překladač je schopen přeložit pouze 5000 znaků najednou.
Překladač vět a textů online Překladač má v databázi jazyky anglický, čínský, francouzský, chorvatský, italský, japonský, německý, polský, ruský, španělský či švédský, dále pak jazyky pobaltské nebo esperanto. Na portálu Slovníček.cz můžete překládat věty nebo texty do českého jazyka i naopak.
Překladač | Lingea.cz překladač polský Ruský překladač Ruština patří mezi nejužívanější slovanské jazyky, dříve byla zařazena na školách v České Republice jako hlavní a povinný cizí jazyk. V současné době je úředním jazykem v Rusku, Bělorusku, Kyrgyzstánu a Kazachstánu.
Překladač a slovník online | Slovníček.CZ překladač polský Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků.
Poľsko-Slovenský prekladač viet - Prekladač viet online Překladač.cz je překladač vět a textů online, poskytuje přesné překlady mezi 60 světovými jazyky, jakými jsou anglický jazyk, německý, ruský, polský, španělský a další.
Polsko-český slovník | Lingea překladač polský Poľsko sa nachádza v strednej Európe pri Baltskom mori. Je našim severným susedom, ktorý má spoločné hranice aj s Litvou, Ruskom, Českom, Nemeckom, Bieloruskom a Ukrajinou. Poľsko je s rozlohou viac ako 312 tisíc km2 9. najväčšou krajinou v Európe.
Česko-polský překladač vět ZDARMA | Překladač vět online Poľsko-slovenský slovník. Kvalitné online slovníky, preklady, konverzácie, gramatiky, témy a jazykové hry zdarma.
Česko-ruský překladač vět ZDARMA | Překladač vět online překladač polský Překladač vět, textů a webových stránek do 90+ jazyků s výslovností. Přeložený text se zobrazí zde. Pro provedení překladu vložte text do políčka překladače vlevo a použijte tlačítko „přeložit“ výše.

Překladač polský

prostřeno xii

přání k narozeninám 39

teorie velkeho tresku 12. serie

francouzske slane palacinky

česká spořitelna zkušenosti

rajče.

vajicka decko

anděl štěstí obrázek

costa brava předpověď počasí

bazos susicky


Connect with us