http://lavivatravel.cz/

Karpathos - Počasí v Říjen v Karpathos, Řecko 2019

počasí karpathos Počasí Karpahtos. Karpathos je oproti jiným řeckým ostrovům sušší a vyprahlejší. Nejzelenější je v jarních měsících, kdy zem skrápí časté srážky. Teploty se v červenci a v srpnu drží v průměru na 32 °C a v červnu a v září na 27 °C. V zimě se teploty pohybují okolo příjemných 10 °C, ale velmi zde prší.

Karpathos, Southern Aegean, Greece Three Day Weather

počasí karpathos Karpathos - předpověď počasí na 14 dní včetně historie, klimatických podmínek a aktuálního počasí. Kromě počasí zde najdete i teplotní a srážkové průměry, počty slunečných dní v roce či doporučení pro optimální čas dovolené na ostrově Karpathos.

Karpathos – popisy letovisek, zajímavosti, fotky i památky

počasí karpathos Dlouhodobá předpověď počasí na 10 dní Karpathos, Řecko, aktuální počasí Karpathos, dlouhodobé průměrné teploty a dešťové dny podle měsíců v roce. Počasí Tripzone.cz » Počasí Řecko » Počasí Karpathos. Karpathos - průměrné teploty a dešťové dny. Aktuální počasí Karpathos.

Pigadia (Karpathos stad) Předpověď počasí Pigadia

Láká vás sbalit si kufry a změnit prostředí? Co třeba ostrov Karpathos Ale jaké je tam dnes vlastně počasí? A jaké bude v příštích dnech? Podívejte se na předpověď počasí pro dvě z nejoblíbenějších letovisek na Karpathosu - Lefkos a Karpathos.

Počasí Karpathos, Řecko

Počasí v prosinci na Karpathu je deštivé s teplotami mezi 11 a 16 °C, pro poznávání kulturního dědictví ostrova je tak počasí optimální, pro dovolenou u moře již nikoliv. Počasí v lednu na ostrově Karpathos je mírně chladnější a stejně deštivé jako v prosinci, teploty se pohybují mezi 10 a 15 °C.

Karpathos, Řecko - všechny informace v přehledném průvodci

počasí karpathos Karpathos je však o něco sušší a vyprahlejší než zbytek souostroví Dodekanés. Asi nejhezčí počasí zde panuje na jaře , kdy se krajina díky dostatku srážek zazelená a teploty se pohybují kolem příjemných 23 °C ve dne a 17 °C přes noc.

Počasí Karpathos (Řecko), předpověď na 5 dní a RADAR

Dlouhodobá předpověď počasí na 10 dní Karpathos, Řecko, aktuální počasí Karpathos, dlouhodobé průměrné teploty a dešťové dny podle měsíců v roce. Počasí Tripzone.cz » Počasí Řecko » Počasí Karpathos. Karpathos - průměrné teploty a dešťové dny. Aktuální počasí Karpathos.

Images of počasí Karpathos

počasí karpathos Nejnavštěvovanější předpověď počasí v ČR ☀ Předpověď počasí Karpathos - Řecko. Na Seznamu zjistíte jak bude a kolik bude stupňů v Česku, zahraničí i na horách. Počasí Karpathos (Řecko), předpověď na 5 dní a RADAR | Seznam.cz

Počasí Karpathos | Průměrné teploty Karpathos

Předpověď počasí na více než týden je pouze výhledem a lze očekávat její upřesňování v průběhu dalších dní. Předpověď počasí (vývoj srážek, teplot, větru nebo oblačnosti) na mapě si můžete prohlédnout na našem portálu Ventusky - Karpathos.

Počasí Karpathos, předpověď na 10 dní

počasí karpathos Předpověď počasí na více než týden je pouze výhledem a lze očekávat její upřesňování v průběhu dalších dní. Předpověď počasí (vývoj srážek, teplot, větru nebo oblačnosti) na mapě si můžete prohlédnout na našem portálu Ventusky - Karpathos.

Počasí na ostrově Karpathos | Karpathos | Řecko | MAHALO.cz

počasí karpathos Karpathos - základní informace o ostrově. Jako had na prohřáté stráni se protahuje ostrov Karpathos v prosycených vodách Egejského moře, nedaleko pobřeží slavného řeckého ostrova Rhodos na severovýchodě a Kréty na jihozápadě. Patří do souostroví Dodekanésos, kam spadá celkem 12 ostrovů, přičemž právě Karpathos je hned tím druhým největším (prvním je

Počasí na ostrově Karpathos - Karpathos, Lefkos

Get the Karpathos, Southern Aegean, Greece weather forecast. Access hourly, 10 day and 15 day forecasts along with up to the minute reports and videos for Karpathos, Southern Aegean, Greece, L

Počasí karpathos

parlamentní listy konspirace

zapečené palacinky s kurecim masem

lidl leták prostějov

pocasi brno novy liskovec

pocasi brno noc

překladač sprostá slova

725 568 997 bazos

předpověď počasí eilat

jízdní řády autobusy mhd

ulož to.vz


Connect with us