http://lavivatravel.cz/

Kontakty - PARLAMENTNILISTY.CZ | ParlamentniListy.cz

Předseda vlády ČR Andrej Babiš, ministryně financí Alena Schillerová a předseda představenstva Letiště Praha Václav Řehoř představili dlouhodobou koncepci a strategii rozvoje letiště do roku 2035. Ta reaguje na zvyšující se počet cestujících. Když se prokázalo

Ing. Ondřej Polanský | Parlamentní Listy

Parlamentní listy jím byly vyhodnoceny jako české médium s největším množstvím protiruských materiálů, před Českým rozhlasem, Aktuálně.cz, Lidovkami.cz a Svobodným fórem. Podle Jana Holoubka, spoluautora projektu a ředitele společnosti Our Media, se snažila redakce Parlamentních listů články vyvažovat.

Parlamentní Listy - YouTube

Parlamentní listy: Jen nekorektní? V dubnu 2011 přicházím do redakce portálu Parlamentních listů ucházet se o místo externistky. Je mi devatenáct, zkušenosti mám z pár školních časopisů, psaní mne ale baví stejně jako politika a vědomí, že budu psát za peníze, se mi velmi zamlouvá.

Jak Parlamentní listy destabilizují českou společnost | 1

Jaroslav Polanský, Parlamentní listy. Jaký pán, taký kmán Faktem sice je, že jen málokdo příčetný by Parlamentní listy pokládal za standardní noviny, a čekal u nich tudíž vedení na úrovni a přijatelně se projevujícího ředitele,

Parlamentní listy: Jen nekorektní? • Blogy Respektu

Sněmovní tisk můžete vyhledat podle libovolného řetězce z krátkého nebo úplného názvu tisku. Vyhledání bude prováděno ve všech označených typech sněmovních tisků.

Jak fungují Parlamentní listy • RESPEKT

polanský parlamentní listy
Server Parlamentní listy za poslední měsíc zveřejnil několik textů o údajném plýtvání v Českém rozhlase. Vesměs měly chytlavé titulky typu: "Papáme, bumbáme", "Veřejnoprávní utrácení pokračuje" nebo "Za cenu (rozhlasového) výzkumu koupíte na Moravě byt". Místo novinářské práce jde ale jen o emotivně okomentované veřejně dostupné smlouvy.

Polanský (Piráti): Jak a kdy zamezí ministr dopravy

polanský parlamentní listy
OUR MEDIA a.s. vlastní Jan Holoubek, Michal Voráček, Jiří Čermák a ze 70 % WCV World Capital Ventures Cyprus Limited (HE187417).Tu vlastní Ivo Valenta, Christofis Koufaris a Neofytos Neofytou. OUR MEDIA a.s. byla v minulosti vydavatelem tištěného časopisu Parlamentní listy.Dále OUR MEDIA a.s. spravuje web karikaturisty Štěpána Mareše.

Dezinformační Parlamentní listy na Facebooku narazily

ParlamentníListy.cz » Politika » Politici voličům » Polanský (Piráti): Velké dopravní stavby pod vedením hnutí ANO váznou. Iveta Táborská (členka strany) má dnes narozeniny. Gratulujeme! Karel Šplíchal (mimo zastupitelskou funkci) má dnes narozeniny. Gratulujeme!

Parlamentní listy útočí na rozhlas kvůli utrácení. ČRo

polanský parlamentní listy
Lukáš Černohorský (poslanec Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky) má dnes narozeniny. Gratulujeme! Petr Nečas (člen strany) má dnes narozeniny. Gratulujeme! BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA vložil nový článek CHUDÁCI MYSLIVCI; Jaroslav Kubera (předseda Senátu Teplice) vložil nový článek Visegrádská spolupráce funguje, spojuje nás rok 1989 i současné

Jaroslav Polanský, Parlamentní listy. Jaký pán, taký kmán

Městský soud v Praze se v úterý postavil na stranu deníku Forum 24, po kterém společnost Our Media požadovala omluvu kvůli článku o střetu zájmů senátora Ivo Valenty a jeho vlastnictví webu Parlamentní listy. Rozhodnutí není pravomocné, je možné se proti němu odvolat.

Parlamentní listy útočí na rozhlas kvůli utrácení. ČRo

Parlamentní listy tvoří přechod mezi seriózními médii a šedou zónou prokremelské manipulace,“ říká expert Masarykovy univerzity Miloš Gregor, který je se svým týmem analyzoval. Tím, že smazávají rozdíl mezi fakty a fikcí, vytvářejí informační chaos.

Parlamentní listy – Wikipedie

polanský parlamentní listy
11 tisíc korun za minutu. Tolik nás stojí vládou prosazené slevy na jízdném pro studenty a seniory. Systém proplácení dotovaného jízdného jsem kritizoval od samého počátku v roce 2018 a nyní se mé obavy bohužel potvrdily. Dopravci jízdné předražují a systém zneužívají

Sněmovní tisky - výběr

polanský parlamentní listy
www.ParlamentniListy.cz - aktuality nejen z české politiky. Registrovaní uživatelé mohou o politicích nejen číst, ale přímo s nimi komunikovat. Zkuste to také!

Parlamentní listy neuspěly s žalobou. Soud článek o „ruské

Provozuje OUR MEDIA a.s., IČ: 28876890, DIČ: CZ28876890, společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 15201 70% podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s. vlastní společnost WCV WORLD CAPITAL VENTURES CYPRUS LIMITED podnikatele a senátora Iva Valenty. Jakékoliv užití

Jiří Polanský | Parlamentní Listy | ParlamentniListy.cz

Ondřej Polanský odpověděl na dotaz. Česká pošta Pěkný den, kritika České pošty je v mnohém oprávněná, nejsem si vědom, že bych se někdy vyjadřoval k managementu společnosti. V mnoha případech opravdu nárůst ceny služeb nešel ruku v ruce s jejich zkvalitněním, dopad často neměl bohužel ani na kvalitu pracovního

Polanský parlamentní listy

mezi námi český rozhlas

pojišťovna česká průmyslová

přání k narozeninám 1982

radarove snimky pocasi idnes

kontakty české dráhy

ordinace v růžové zahradě 2 87

uloz to eroticky obsah

jízdní řády skibus pec pod sněžkou

halloween obrázky

daňové přiznání osvč datová schránka


Connect with us