http://lavivatravel.cz/
Překladač pro české uživatele | Český-Překladač.cz
prekladac romsko cesky
Rómsko slovenský frazeologický slovník. 1 jeden - jek 2 dva - duj 3 tri - trin 4 štyri - štár 5 pä ť - pan č 6 šes ť - šouf
Rómsky slovník: Rómsko - slovenský a slovensko
zapáliť mladé gádža - úmyslene oklamaný mladý sedlák lóve - prachy, prašule, bubáky, peniažky gádžovina - činnosť typická pre sedlákov chúďatko gádžo - poľutovaniahodný sedlák jó káve- nenormálne dobrá káva túlo - objemný človek, vorvaň, tuleň nenormálna čajočka - afektovaná pipka na opätkoch kiranťáky - šnicel, rízek, mäsko v trojobale
Anglicko-český překladač vět online | Překladač vět online
Takže to ma svůj smysl (y) gadze by všechno chtěli vědět aby se pak při kavičce mohli pobavit a kdyby romove chtěli aby jim gadze rozuměli tak to reknou cesky nejsou hlupaci a az budou chtít aby nějaký gadžo rozuměl o čem se baví tak ho naučí , ale to by museli byt jak rodina . …
Překladač Google
1 jeden - jekh2 dva - duj3 tri - trin4 štyri - štar5 päť - pandž6 šesť - šov7 sedem - efta8 osem - ochto9 deväť - eňa10 desať - deš11 Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.
Česko-polský překladač vět ZDARMA | Překladač vět online
prekladac romsko cesky
Anglicko-český a česko-anglický slovník, překladač a slovník cizích slov 10 důvodů, proč právě slovník Online-Slovník.cz Anglická výslovnost ke všem frázím a větám ve slovníku a v překladači
česko romský překladač – Ontola
prekladac romsko cesky
jíst ..chal čaj ..čajos m léko ..
Prekladač Google
Romštino čeština Slovník on-line Vítejte ve slovníku Romština-čeština. Prosíme, napište slovo nebo frázi, kterou chcete prověřit, do textového pole na levé straně.
Rusko-slovenský prekladač textov - Prekladač textov online
Rómsky slovník. Rómsko - slovenský a slovensko - rómsky slovník. Aplikácia zadarmo pre iOS a Android mobilné telefóny a tablety.
Romštino-Čeština Slovník, Glosbe
Český Překladač umí překládat z a do 90+ jazyků. Pro většinu jazyků zná také výslovnost. Všechny dostupné jazyky zobrazíte kliknutím na tlačítko u volby jazyka překladače. Pro prohození směru překladu použijte tlačítko u volby jazyka překladače.
Slovíčka - základní - Romský slovník.cz
Vícejazyčný online slovník. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak.
Prekladač Google
Romštino čeština Slovník on-line Vítejte ve slovníku Romština-čeština. Prosíme, napište slovo nebo frázi, kterou chcete prověřit, do textového pole na levé straně.
Překladač pro české uživatele | Český-Překladač.cz
Ruština patří mezi nejužívanější slovanské jazyky, dříve byla zařazena na školách v České Republice jako hlavní a povinný cizí jazyk.

Prekladac romsko cesky

palačinky ze sodovky

recept na palačinky slané

počasí praha budějovická

pocasi brno bosonohy

rajce idnes cz nudism

katastrální mapa sk

tvoje tvář má známý hlas promo 7

ordinace v růžové zahradě 2 magda zemře

text prani k narozeninam pro deti

teorie velkého třesku - beseda, restaurace beseda, 7. srpna


Connect with us