http://lavivatravel.cz/

Poslední díl Výměna manželek - online ke shlédnutí

Řval sprostě na celý dům, a dokonce napadl svou náhradní ženu Janu (32)! Za agresivní chování ve Výměně manželek klepla televize Nova násilníka Romana (46) přes prsty. Rodina přišla o půlku honoráře, tedy o 50 tisíc korun! Romanova manželka po odvysílání Výměny

ŠOK PO NATÁČENÍ: Tomáš z Výměny - vymena.nova.cz

romana vymena manzelek
Poslední odvysílaná Výměna manželek má dohru v podobě pokuty. Kvůli napadení „vyměněné manželky“ Jany z Liberce dostane rodina Romana z Bíliny jen polovinu honoráře. Ten v plné výši činí sto tisíc korun, rodina tak přišla o padesát tisíc. „Ano, je to pravda. Kvůli napadení dostali půlku,“ potvrdil Super.cz PR koordinátor pořadu Vojtěch Boháček.

NEJHORŠÍ VÝMĚNA MANŽELEK VŠECH DOB! »Mačkáš mi hada

Poslední díl reality show Výměna manželek. Jak si poradí temperamentní Veronika se starším prozatímním partnerem a dvěma neposednými kluky? Dokáže se Monika, která vyrůstala v dětském domově přizpůsobit naprosto odlišné domácnosti? V premiérové epizodě Výměny manželek se diváci seznámí s Veronikou a Monikou.

Výměna manželek - Mačkáš mi hada, debile! - YouTube

Romana tato otázka nezaskočila a rovnou vypálil zostra. „Ne, jsme od sebe,“ přiznal. Pro mnohé to byl šok, jelikož před pár dny ještě spolu žili v jedné domácnosti. Pak následovala další peprná otázka: „Měl jste poměr s Janou během výměny?“ Na to už Roman neměl tak jednoznačnou odpověď.

Výměna manželek - Prásk.tv - TV Nova

romana vymena manzelek
Aktuální články na téma Výměna manželek - Prásk.tv

Výměna manželek | 10.4.2019 | tv.prehraj.me - filmy a

výměna, manželek, reality, show, nova, tv nova, Výměna manželek . com AHA - Proč mladá maminka odstoupila z Výměny manželek Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK vymena-manzelek.estranky.cz

Výměna manželek 2016 (10.2.) Romana vs Marcela | Panáček v

Účastník reality show Výměna manželek Roman, který proslul scénkou s hadem své tehdejší přítelkyně Jany, kterého při objetí zmáčknul, což vyvolalo ostrou Janinu reakci, tvrdí, že dnes žije úplně jiný život, než jaký měli možnost vidět diváci. Teď se ale objevilo video z kavárny, kde Roman brutálně napadl číšníka.

Brutální útok Romana z Výměny manželek! Takhle napadl

Účastník reality show Výměna manželek Roman, který proslul scénkou s hadem své tehdejší přítelkyně Jany, kterého při objetí zmáčknul, což vyvolalo ostrou Janinu reakci, tvrdí, že dnes žije úplně jiný život, než jaký měli možnost vidět diváci. Teď se ale objevilo video z …

Brutální útok Romana z Výměny manželek! Takhle napadl

Středeční Výměna manželek nadzvedla ze židle snad všechny diváky. Šestačtyřicetiletý Roman se totiž přímo před kamerami vrhl na náhradní manželku Janu. Své agresivní chování potom svedl na produkci s tím, že mu dala něco do pití. O celé situaci proto pro Expres.cz promluvila Jana, která prozradila, co hádce, která se neobešla bez násilí, předcházelo.

Romana vymena manzelek

teorie velkého třesku 08x06 online

houby kalorické tabulky

gelové nehty obrázky tyrkysove

praha 10 počasí

česká pojišťovna klientské centrum

počasí praha předpoved

lampiony štěstí kamenný obchod praha

přání k narozeninám madagaskar

kaufland opava leták na tento týden

překladač řepy


Connect with us