http://lavivatravel.cz/

Výsledky posledních losování Sportky | Blesk.cz

Sportka. Sportka je nejoblíbenější loterijní hra na území České republiky, provozovatelem je společnost Sazka. Superjackpot loterie se pohybuje v rozmezí desítek až stovek miliónů korun. V loterii Sportka se vybírá 6 čísel ze 49 a výhry jsou rozděleny celkem na šest výherních pořadí. Losování probíhá 2 – 3x

Neděle 14.4.2019. Sportka, Šance, Jackpot. Vyhráli jste

Sportka je hra, ve které musíte uhodnout 6 čísel ze 49.Sázející musí počkat do budoucího slosování a samozřejmě očekává, že padnou a vyhraje. Slosování probíhá každý týden ve středu a v neděli za dozoru státního notáře.

Sportka - kontrola sázky. Vyhráli jste?

Archiv výsledků nabízí možnost ověřit si zpětně, zda váš tiket vyhrává. Nejen aktuální výsledky, ale i ty starší, a jejich kontrola vám ukážou, zda jste dalším z více než 900 milionářů, které už Sportka „vyrobila“. Údaje o výsledcích loterie Sportka uveřejněné

Sportka DNES - dnešní výsledky losování a kontrola tiketu

Sportka. Sportka je hra, ve které musíte uhodnout 6 čísel ze 49. Sázející musí počkat do budoucího slosování a samozřejmě očekává, že padnou a vyhraje. Slosování probíhá každý týden ve středu a v neděli za dozoru státního notáře.

Archiv výsledků Sportky pro rok 2018 | Vyhraj.com

sportka vysledky 14.2
Sportka je nejznámější slosovací loterijní hra v ČR. Tipující snaží uhodnout 6 čísel ze 49 možných a získat jackpot. Matematická pravděpodobnost hlavní výhry ve Sportce v jednom tahu je asi 0,000 007 15 %. Více o statistice této loterijní hry. Číselné losování probíhá zpravidla ve dnech středa a neděle.

Sazka Sportka středa 14. 2. 2018 výsledky slosování

Každou středu a neděli vám budeme posílat upozornění na aktuální výsledky na e-mail.

SPORTKA: Aktuální výsledky online, vyhráli jste? Kontrola

sportka vysledky 14.2
Na stránce e-vysledky.cz najdete archiv losovaných čísel loterijních her Sportka, Štastých 10, Euromilióny, Fortuna Loto, Zlatých 11, Tip6ka Neděle 14.2.2016 výsledky Sportka, Šťastných 10, Tip6ka, Zlatých 11, Superloto Zlatých 11 aktuální výsledky - Neděle 14.2.2016:

Středa 14.2.2018 Archiv výsledků Sportka, šťastných 10

Sportka výsledky a kontrola tiketu. Vyhráli jste? Nevyšel vám dnes tiket Sportky?Nevadí, možná se zadaří příští losování. Víte o tom, že za posledních 12 měsíců se …

Výsledky sportky - sazka-sportka-vysledky.cz

sportka vysledky 14.2
Oficiální výsledky hry Sportka jsou na adrese společnosti Sazka a.s. Tento web vznikl proto, že jsme fanoušci této hry. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.

Sportka vysledky 14.2

nova tvoje tvar ma znamy hlas online

albert santovka letak

jančařík zprávy

kaufland beroun akcni letak

bulharsko počasí září

jílové u děčína aktualne

ceske drahy spojeni a jizdenka

prostřeno olga šípková

hartl patrik okamžiky štěstí

jízdní řády autobusů čr


Connect with us