http://lavivatravel.cz/

Výměna manželek | Pořady | Nova

vymena manzelek iprima
Výměna manželek: Dobrovolně jedí z popelnic Jaké je to, když vyměníte ze dne na den rodinu? V Americe, v místě tak rozlehlém, uvidíte ty nejrozmanitější, …

Pořady | Nova

Na této stránce naleznete informace a videa k jednotlivým dílům reality show Výměna manželek online ke shlédnutí.

Výměna manželek VIII 13. díl | Výměna manželek | Pořady

Výměna manželek USA I (3) 25.11.2015 – Smoakovi a Beaverovi Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek. Vypůjčeno Chcete si užít všechno, co vám iPrima nabízí, opravdu naplno? Přihlaste se přes váš Facebook nebo e-mail. Rozumím. Nechci se přihlásit. Smoakovi a Beaverovi

Výměna manželek VIII 17. díl | Výměna manželek | Pořady

vymena manzelek iprima
Jak si poradí 39letá Andrea s rázným tatínkem ve fungující domácnosti se třemi dětmi? Dokáže se 33letá Paulína přizpůsobit zcela jinému vedení rodiny, navíc s tchyní v domě? Už na samém začátku premiérové Výměny manželek se ukáže, že Andrea, která je ženou v domácnosti, naprosto nic nezvládá. Její náhradní manžel je z ní zoufalý.

Výměna manželek - díly ke shlédnutí online - TV Nova

Dvě ženy z úplně odlišných sociálních skupin se musí naučit žít život té druhé. Na dva týdny si vymění rodiny, domovy i životní styl. Naučí se něco nového?

O pořadu – Výměna manželek USA | Prima LOVE

Každému občas přijde na mysl, že se jeho rodina k němu nechová tak, jak si zaslouží. Říká si, jestli je směr chodu rodiny správný a jestli se výchova dětí se daří. Pak přijde možnost přihlásit se do soutěže typu Výměna manželek, která by vám i vaší rodině měla otevřít oči.

Výměna manželek | iPrima

Celé epizody zdarma, exkluzivní videa ze zákulisí, online chaty nebo soutěže. To a ještě víc z vaší oblíbené televize.

VOYO – Sledujte filmy, seriály a sport online

Oficiální kanál televize Nova. Dokureality série Malé lásky vám přinese pohled na intimní okamžiky nastávajících maminek, jejich strach, bolest i radost.

Poznejte americké bizarní rodiny zblízka ve Výměně

Výměna manželek VIII 17. díl Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti více Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery! Dívejte se s námi!

Vymena manzelek iprima

česká televize volné pracovní pozice

rychlý prachy 118 cikanky z chanova

bakalari spsoafm

rychlý prachy na schodech

stesti osudova

překladač v outlooku

dopravni info benesov

aktualne cas

lidl leták 26.9

uctenkovka sance


Connect with us